------------------------------------

Akcija baigėsi! Nugalėtojai paskelbti!

Informuojame, kad „Suvalkiečio“ 2019 m. prenumeratos akcija baigėsi.

Dėkojame visiems, kas užsisakė Suvalkietį“ 2019-iems metams ar pusmečiui ir dalyvavo akcijoje.

Laimėtojai paskelbti šeštadienio, sausio 12 d. „Suvalkiečio“ numeryje.

Na, o tie, kas negalėjo, nespėjo, pavėlavo užsiprenumeruoti mūsų laikraštį, tai gali padaryti bet kada: prenumerata priimama nuo bet kurios dienos.

Nenorintys popierinio laikraščio, tačiau norintys skaityti „Suvalkietį“, gali užeiti į mūsų interneto svetainę ir užsiprenumeruoti elektroninę versiją.

------------------------------------

Dovanos idėja!!!

190px
------------------------------------

Dalį „Suvalkiečio“ žinių ir naujienų galima skaityti naujienų dalijimosi platformoje etaplius.lt, pasirinkus Marijampolės regioną.
Kodėl etaplius.lt? Juk šis adresas mūsų krašto skaitytojams nelabai žinomas.
>>>


Vasario 13 dienos „Suvalkietyje“ skaitykite:

Simbolinę juostelę perkirpo Sūduvos medžiotojų sąjungos vadovas Paulius Uleckas ir Marijampolės savivaldybės administracijos atstovas Mindaugas Lelešius.

 

Marijampolėje atidarytas šaudymo centras
Šeštadienį Marijampolėje, šalia šiaurinio miesto apvažiavimo, Vanagų gatvė 3, iškilmingai atidarytas Sūduvos mokomasis šaudymo centras. Iki tol Marijampolės regione šaudyklos nebuvo, norintys tobulinti šaudymo įgūdžius vykdavo į kitus miestus…

 

 

Buvęs ilgametis Jankų seniūnijos seniūnas J. R. Olekas ir pedagogė Ona auksinį šeimos jubiliejų atšventė pernai gruodžio 30 d.

 

 

Šeimos fenomenas: abu broliai ir sesuo atšventė auksines vestuves
Rytoj – Vakarų pasaulyje seniai minima, o dabar jau ir Lietuvoje, galima sakyti, prigijusi ir gana triukšmingai jaunimo švenčiama Šv. Valentino, įsimylėjėlių diena. Tačiau Kazlų Rūdos savivaldybėje, Jankų seniūnijoje, gyvenančios trys auksinius santuokos jubiliejus atšventusios poros – Onutė ir Juozas Rimgaudas Olekai, Gražina ir Antanas Olekai, taip pat Onutė ir Česlovas Valaičiai – neslepia, kad jiems Šv. Valentino diena – jokia šventė…

 

 

Į autobusą sutilpo dešimt keleivių ir lapiukas Lasiukas.

 

Saugaus eismo prevencija: kartais ir mamą reikia apsaugoti…
Vasario pradžioje Marijampolėje duris atvėrė pirmoji šalyje Lietuvos automobilininkų sąjungos įkurta „LAS Z Kartos“ akademija, kurioje mažieji eismo dalyviai gali įgyti praktinių saugaus eismo žinių, o jau turimas išbandyti saugaus eismo labirinte…

 

 

„Gegužraibės“, Šunskų, Mokolų ir Tursučių kaimų bendruomenių atstovai, taip pat Šunskų seniūnas R. Lekeckas renginio metu išgirdo vertingų patarimų, kaip rengti projektų paraiškas naujajai Marijampolės VVG vietos plėtros strategijai realizuoti.

 

Nauja strategija – naujos galimybės ir… nauji reikalavimai
Vasario 1 d. Marijampolės vietos veiklos grupė (VVG) paskelbė pirmąjį kvietimą teikti paprastus kaimo vietovių vietos projektus Marijampolės VVG kaimo plėtros 2015–2023 metų strategijai įgyvendinti. Galima sakyti, kad tuo pačiu šios VVG veiklos teritorijoje, kuri sutampa su kaimiškos Marijampolės savivaldybės dalies ribomis, išskyrus Sasnavos seniūniją (ši seniūnija yra įsiliejusi į Sūduvos VVG veiklos teritoriją), bendruomeninėms, jaunimo ir kitoms nevyriausybinėms organizacijoms (NVO) prasidėjo naujas įvairios veiklos galimybių laikotarpis…

 

 

Komentarai baigti.