------------------------------------

Naujos knygos

------------------------------------

Dovanos idėja!!!

190px
------------------------------------

Dalį „Suvalkiečio“ žinių ir naujienų galima skaityti naujienų dalijimosi platformoje etaplius.lt, pasirinkus Marijampolės regioną.

Kovo 14 dienos „Suvalkietyje“ skaitykite:

V. Visocko nuomone, kilniems darbams svarbiausia yra dvasinis pagrindas, o ne formalumai.

 

Kilnūs darbai ir bendruomeniškumo pamokos
Kalvarijos savivaldybės Tarprubežių kaimo gyventojai Kovo 11-ąją praleido kur kas šventiškiau ir ramiau nei Vasario 16-ąją. Tąkart, po kaimo bendruomenės salėje įvykusio Valstybės atkūrimo dienos minėjimo sunerimę vietos gyventojai Tarprubežių kaimo bendruomenės pirmininkę Almą Kavaliauskaitę apipylė toli gražu ne šventiniais klausimais. Tarprubežiuose gyvenančios, tačiau kasdien į darbą kitame kaime važinėjančios bendruomenės pirmininkės kaimo žmonės teiravosi, ar ji buvo informuota ir žino, kad prieš kelias dienas kaime įsikūrė kažkoks alkoholikų ir narkomanų reabilitacijos centras.

 

Smulkieji ūkininkai džiaugiasi, jog pieno supirkimo kainų reguliavimo tvarka, pieno gamintojus skirstanti į grupes, gali būti keičiama. Dideli ūkio subjektai abejoja, ar pieno rinkai tai duos reikšmingų permainų.

 

Lietuvišką pieną supirkėjai perka prieštaraudami ES teisei
Jau keletą pastarųjų metų ūkininkai pieno supirkėjų dokumentuose yra skirstomi į grupes. Priklausomai nuo žaliavinio pieno kiekio pardavimo, ūkininkai gali patekti į 1 iš 10 grupių…

 

 

Jungėnų pagrindinės mokyklos pedagogė J. Kasputienė – didelė lengvosios atletikos sporto entuziastė, Lietuvai ir mūsų kraštui išugdžiusi ne vieną puikų sportininką.

 

Kalvarijos savivaldybėje įsibėgėja naujos vietos plėtros strategijos įgyvendinimas
Kalvarijos savivaldybėje po truputį įsibėgėja Kalvarijos vietos veiklos grupės (VVG) parengtos Kalvarijos VVG teritorijos vietos plėtros 2016–2023 m. strategijos įgyvendinimas…

 

 

Kampanija dėl miesto istorinio vardo grąžinimo įsisiūbavo...

 

Kultūrinis startas: „Laisvės vardas – Marijampolė“
Šio moto tikriausiai dar nepamiršo daugelis marijampoliečių: su juo prieš penkerius metus minėjome Marijampolės vardo sugrąžinimo miestui 25-erių metų sukaktį. Tikėtina, kad šiemet jį ir vėl kartosime. Gal net dažniau nei prieš penkerius metus, nes šiemetė sukaktis – apvali. Jau trisdešimtoji…

 

 

 

Komentarai baigti.

Dalį „Suvalkiečio“ žinių ir naujienų galima skaityti naujienų dalijimosi platformoje etaplius.lt, pasirinkus Marijampolės regioną.