------------------------------------
------------------------------------

Dovanos idėja!!!

190px
------------------------------------
------------------------------------

Dalį „Suvalkiečio“ žinių ir naujienų galima skaityti naujienų dalijimosi platformoje etaplius.lt, pasirinkus Marijampolės regioną.
Kodėl etaplius.lt? Juk šis adresas mūsų krašto skaitytojams nelabai žinomas.
>>>


Darbuotojai

Redaktorius Gintaras Kandrotas, (savivaldybių darbas), tel. 51474,  el. p.  redaktorius@suvalkietis.lt

————————————————————————————————————

Redaktoriaus pavaduotoja Regina Kulbokaitė, (savivaldybių darbas, verslas), tel. 53967, el. p. regina@suvalkietis.lt

————————————————————————————————————

Fotokorespondentas Ričardas Pasiliauskas, (sportas), tel. 50853,  el. p. sportas@suvalkietis.lt

————————————————————————————————————

Korespondentė Loreta Tumelienė – (socialinės problemos, eismas, teisėtvarka), tel. 50855, el. p. loreta@suvalkietis.lt

————————————————————————————————————

Korespondentė Birutė Montvilienė, (teisėtvarka, buitis), tel. 54350, el. p. birute@suvalkietis.lt

————————————————————————————————————

Korespondentė Jolanta Račaitė, (kultūra), tel. 54350, el. p.  jolanta@suvalkietis.lt

————————————————————————————————————

Korespondentė Nijolė Linionienė, (kultūra), tel. 50853, el.p. nijole@suvalkietis.lt

————————————————————————————————————

Korespondentė Loreta Akelienė – (švietimas, jaunimas), tel. 52495, el. p. loret@suvalkietis.lt

————————————————————————————————————

Techninis skyrius:

————————————————————————————————————

Maketuotojas Rimantas Vosylius,  tel. 54607, el. p. rimas@suvalkietis.lt

————————————————————————————————————

Maketuotoja Aldona Kalinauskienė, tel. 54607. el. p. kalinauskiene@suvalkietis.lt

————————————————————————————————————

Korektorė Marija Burbienė, tel. 50855, el. p. marija@suvalkietis.lt

————————————————————————————————————

Buhalterija, prenumerata, skelbimų skyrius:

————————————————————————————————————

Vyr. buhalterė Asta Bujauskienė, tel. 51925, el. p. buhalterija@suvalkietis.lt

————————————————————————————————————

Dalia Jaudegienė – (skelbimai, prenumerata, sąskaitos), tel. 51925. el. p. saskaitos@suvalkietis.lt
————————————————————————————————————