------------------------------------

Naujos knygos

------------------------------------

Dovanos idėja!!!

190px
------------------------------------

Dalį „Suvalkiečio“ žinių ir naujienų galima skaityti naujienų dalijimosi platformoje etaplius.lt, pasirinkus Marijampolės regioną.

Ką daryti praradus „Facebook“ paskyrą

Pirmas dalykas, kurį turite atlikti supratę, kad jūsų „Facebook“ paskyra buvo užgrobta, – pranešti „Facebook“. Tai padaryti galite užpildydami specialią formą adresu https://www.facebook.com/hacked. Formą pildyti rekomenduojama naudojantis kitu kompiuteriu, nes kompiuteris, kuriuo naudojotės anksčiau, gali būti nesaugus.
Kitas žingsnis – identifikuoti užgrobtą paskyrą. Puslapyje, į kurį veda anksčiau minėta nuoroda, atsiradusiame lange suveskite duomenis (el. pašto adresą, telefono numerį, paskyros pavadinimą ir pan.), pagal kuriuos „Facebook“ galėtų identifikuoti jūsų profilį.

1
Jeigu paskyroje esate nurodę ne tik el. pašto adresą bet ir pvz., telefono numerį, „Facebook“ paklaus, kokiu būdu norite pakeisti savo paskyros slaptažodį. Pasirinkite jums tinkamą variantą, kaip parodyta žemiau pateiktame paveikslėlyje.


Jeigu pasirinksite el. paštą – gausite instrukcijas el. paštu, jeigu pasirinksite telefoną – gausite slaptą kodą telefonu.
Jeigu nesate pateikę papildomų duomenų (pvz., telefono numerio), pagal kuriuos „Facebook“ galėtų jus identifikuoti, o el. pašto dėžutė, kurią nurodėte kurdami „Facebook“ paskyrą, jums yra neprieinama, nesaugi ar pan., spauskite užrašą „Nebeturite prieigos prie šitų?“ (angl. No longer have access to these). Atsidariusiame lange rasite nuorodas į el. pašto slaptažodžio keitimo formas. Jeigu vis tiek neatgaunate prieigos prie el. pašto paskyros arba el. paštas yra pakeistas, spauskite „Negaliu prisijungti prie savo el. pašto“.

Atsidariusiame lange įrašykite naują el. pašto adresą ir spauskite „Tęsti“ (angl. Continue).


Šiame žingsnyje „Facebook“ paprašys atsakyti į slaptą klausimą, jei jis buvo sugalvotas kuriant paskyrą. Jei buvo nurodytas telefono numeris, atsiųs SMS žinutę su kodu, kurį reikės įvesti, arba iš „Facebook“ draugų sąrašo reikės išsirinkti tris draugus, kuriems bus atsiųstas slaptas kodas. Įvedus šiuos kodus bus atstatytas „Facebook“ profilis. Taip bus patvirtinta, kad prisijungė tikrasis paskyros vartotojas. Be to, bus pakeistas su „Facebook“ paskyra susietas elektroninio pašto adresas į naujai nurodytąjį.
Parengta pagal Ryšių reguliavimo tarnybos informaciją

 

Dalį „Suvalkiečio“ žinių ir naujienų galima skaityti naujienų dalijimosi platformoje etaplius.lt, pasirinkus Marijampolės regioną.