------------------------------------
------------------------------------

Dovanos idėja!!!

190px
------------------------------------

Dalį „Suvalkiečio“ žinių ir naujienų galima skaityti naujienų dalijimosi platformoje etaplius.lt, pasirinkus Marijampolės regioną.

„Suvalkiečio“ naujienos – platformoje etaplius.lt

Nuo šios savaitės dalį „Suvalkiečio“ žinių ir naujienų galima skaityti naujienų dalijimosi platformoje etaplius.lt, pasirinkus Marijampolės regioną.
Kodėl etaplius.lt? Juk šis adresas mūsų krašto skaitytojams nelabai žinomas.
Turbūt todėl, kad etaplius.lt nėra tradicinis naujienų portalas. Jį sukūrę mūsų kolegos – VšĮ „Šiauliai plius“ deklaruoja, jog tai – daugiau naujienų mainų platforma. Tikslai ambicingi – aprėpti visą šalį, rasti partnerių visuose regionuose ir pasiekti tokį lankomumą, kuris sudomintų didžiuosius reklamos užsakovus. Pavieniai regioniniai naujienų portalai su savo kukliais lankytojų srautais Lietuvoje kol kas, deja, yra nuostolingi.
Patikėti kolegų iš Šiaulių idėja paskatino ir tai, kad jų naujienų mainų platformos idėja susidomėjo interneto paslaugų milžinė „Google“, skyrusi 50 tūkst. eurų idėjai vystyti, taip pat naujienų ir informacijos pateikimo tobulinimui, patrauklesnės terpės skaitytojams sukūrimui.
Tad užėję į etaplius.lt ir pasirinkę mūsų regioną, nuo šiol rasite ir „Suvalkiečio“ logotipą bei mūsų parengtų naujienų ir žinių. Jos nebus visiškai identiškos toms, kurios spausdinamos laikraštyje: dalis kartosis, dalis bus kitokios, dalies to, kas yra laikraštyje, nebus portale. Įvykius, renginius stengsimės nušviesti daugiau nuotraukų galerijomis, ketiname naudoti ir filmuotą medžiagą. Mažiau tekstų; trumpesni tekstai; daugiau iliustracijų – taip „įpakuotą“ turinį internete šiandien mėgsta vartotojai. Taip stengsimės ir dirbti.
Kitaip tariant, portalas nebus veidrodinis laikraščio atspindys.
Mums tai bus nauja patirtis, nauji iššūkiai, skaitytojams – dar daugiau galimybių skaityti mūsų krašto naujienas.

Dalį „Suvalkiečio“ žinių ir naujienų galima skaityti naujienų dalijimosi platformoje etaplius.lt, pasirinkus Marijampolės regioną.