www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

Sausio 24 dienos „Suvalkiečio“ laikraštyje skaitykite…

Patalpas pašventino ligoninės kapelionas R.Maceina.

Marijampolės ligoninėje – dvigubos įkurtuvės

Praėjusį penktadienį Marijampolės ligoninėje iškilmingai atidarytas atnaujintas Fizinės medicinos ir reabilitacijos bei naujai įkurtas Slaugos, palaikomojo gydymo ir paliatyvios pagalbos skyriai. Iškilmėse dalyvavo ligoninės darbuotojai, Marijampolės savivaldybės valdžios atstovai, kolegos iš teritorinių ligoninių, Ligonių kasos, šeimos klinikų. Atidarymo juostelę perkirpo Seimo narys A.Mitrulevičius, Marijampolės savivaldybės meras V.Brazys ir ligoninės direktorė A.Kuodienė. Patalpas pašventino ligoninės kapelionas Remigijus Maceina.

Rimas BRADŪNAS

 „Mes už reformas, bet jas skirtingai suvokiame“

Taip sako Marijampolės rajono apylinkės prokuratūros vyriausiasis prokuroras Rimas BRADŪNAS, paklaustas apie šiandien vykstančią prokuratūros sistemos pertvarką. Skaitytojų dėmesiui – pokalbis su juo.

Kalvarijos gimnazijos dailės mokytoja Sandra Raibikienė patenkinta tuo, ką daro.„Man čia dirbti patinka“

Kalvarijos gimnazijos dailės mokytoją Sandrą RAIBIKIENĘ pastebėjau kažkokiame gimnazijos susirinkime. Į akis krito jaunas veidas, išsiskirianti, originali apranga. Visi turbūt pastebime, kad mokyklose nėra per daug jaunų mokytojų, dominuoja vyresni. Nesigilinsime čia, kas labiau patinka vaikams – jauni ar seni mokytojai. Tiesiog norėjosi paklausti jauno žmogaus, kas šiais laikais gali specialistą privilioti į mokyklą. Internetinėje erdvėje pilna piktų svarstymų apie tai, kad mokytojai atsakingi už tą ir aną, kad jų algos dar visai neblogos ir nėra ko čia jiems streikuoti ir pan. O patys mokytojai atsikerta, kad yra pervargę, nusivylę dėl visuomenės nepagarbos jiems ir pasirengę bet kuriuo palankiu momentu mesti šį darbą.

Aplinkosaugininkai įspėja: būkite atsargūs ir neskubėkite lipti ant ledo, nors ir atrodo, kad jis pakankamai tvirtas. Kol kas tai labai pavojinga.

„Kibkit žuvelės…“

Kai praėjusių metų pabaigoje susitikinėjome su savo skaitytojais, be kitų pageidavimų bei siūlymų, išgirdome ir tokių: pateikti daugiau informacijos žvejams mėgėjams, nes, esą, ne visada aišku: ką galima, o ko – ne, peržengei žvejodamas „kažkokius limitus“ (taip buvo išsireikšta) ar ne… Nors apie šiuos dalykus, atrodo, rašome – būna ir oficialios informacijos, ir konkrečių dalykų komentarų, šią temą dar kartą gvildename, o padeda Marijampolės regiono aplinkos apsaugos departamento Gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos viršininkas Jonas Lažauninkas.

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika