Dalį „Suvalkiečio“ žinių ir naujienų galima skaityti naujienų dalijimosi platformoje etaplius.lt, pasirinkus Marijampolės regioną.

 


Pažinimo laboratorija 2020

Jau galite užsiprenumeruoti „Suvalkietį“ neišeidami iš namų.

Taip pat galite užsakyti skelbimą, sveikinimą ar užuojautą.

 

Sausio 26 dienos „Suvalkiečio“ laikraštyje skaitykite…

Erika Baltušytė (tądien dar šešiolikmetė) pristatė savo pirmąją parodą.

 

Gimtadienio proga – pirmoji paroda

Taip jau gražiai sutapo, gal atsitiktinai, o gal ir ne, kad savo septynioliktojo gimtadienio išvakarėse Rygiškių Jono gimnazijos trečiokė Erika Baltušytė atidarė pirmą personalinę parodą. Ji veikia Marijampolės kultūros centro antrame aukšte, lankytojų lauks iki vasario 4-osios.

 

Praėjusių metų pavasarį automobilių pirkimo bumas suviliojo R.Stanionį pagrobti mašinas ir pačiam imtis pardavėjo amato.

 

Automobilvežio vairuotoją pražudė godumas

Kauno gyventojas 51 metų Robertas Stanionis nuteistas už didelės vertės svetimo turto pasisavinimą. Aukštąjį išsilavinimą turintis, UAB „Vidresta“ vairuotoju dirbęs vyras, į teisiamųjų suolą sėdo pagrobęs automobilį BMW X5 ir mikroautobusą „Ford Transit“, kuriuos jis pagal užsakymą pargabeno automobilvežiu iš Vokietijos. Vyras teisėtam mašinų savininkui padarė žalos daugiau kaip už 60 tūkstančių litų.

 

Asta Jankeliūnienė – kukli, bet veikli ir iniciatyvi kalvarijietė, inicijavusi literatų klubo susibūrimą, ne vienos knygos apie savąjį kraštą leidybą.

 

Kalvarija – provincija, tačiau tikrai ne kultūrine prasme

Kalvarija – gal ir nedidelis miestelis, tačiau jo kultūrinis gyvenimas – ryškus ir intensyvus. Miestelio šventės, įvairūs teatralizuoti renginiai, mėgėjiško teatro „Titnagas“ spektakliai bei suorganizuotų festivalių gausa…

 

 

Juozo Videikos drožiniai patrauklūs ne tik visuma, bet ir išraiškingų, nuotaiką pakeliančių detalių gausa.

 

Drožiniai, priverčiantys nusišypsoti

Kalvarijos savivaldybės viešojoje bibliotekoje šiuo metu veikia tautodailininko Juozo Videikos medžio drožinių paroda. J.Videika – buvęs kalvarijietis, šiuo metu gyvenantis Jurbarko rajone. Pomėgį tradicinei medžio drožybai J.Videika sako perėmęs iš savo senelio.

 

Dešimt metų sūnus terorizuoja tėvus

Neapsikentę dešimtį metų trunkančio teroro, psichologinio smurto Marijampolės savivaldybėje, Gudeliuose, gyvenantys sutuoktiniai 72 metų J.L. ir 80-metis K.L. kreipėsi pagalbos į policiją. Senus tėvus skriaudžia tame pačiame name gyvenantis jų sūnus 47 metų Gedas L. Niekur nedirbantis, nuolatos girtaujantis sūnus tėvus laiko savotiškais savo elgesio įkaitais.

Komentarai baigti.

Jau galite užsiprenumeruoti „Suvalkietį“ neišeidami iš namų.

Taip pat galite užsakyti skelbimą, sveikinimą ar užuojautą.