www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

Vasario 14 dienos „Suvalkiečio“ laikraštyje skaitykite…

 

Kokiomis mintimis pasitinkame Valstybės dieną?

Kiekvienais metais kaimyno kieme plevėsuojanti vėliava primena mums, kad atėjo vasario 16-oji, mūsų Valstybės diena. Kaip ją švenčiame, kokiomis nuotaikomis gyvename, apie ką mąstome? Manau, kiekvienas, tądien paklaustas ,,ar galite save vadinti tikru lietuviu?“ atsakytų ,,taip, nejaugi nesimato? Vėliava iškelta, fejerverkai paruošti, televizorius visu garsu transliuoja filmą apie tėvynės praeitį… Koks gi dar galėtų būti tikras lietuvis?“

 

Jungėnų kaimo bendruomenės vadovas Valdas Mencevičius pasitiko prie kelio nuorodos į bendruomenės namus.

 

Jungėnai garsūs ne vien dainomis

Jungėnuose 2008 m. bendruomenė drauge su kultūros centru surengė didelę kraštiečių šventę, į kurią iš visos Lietuvos atvyko daug šaunių šio krašto žmonių. Šią progą mena koplytstulpis gyvenvietės viduryje. Advento vakaronių metu jau tradiciškai čia pagerbiami garbaus amžiaus jubiliatai, kuriems tais metais sukako 70, 80, 90 ar daugiau metų.

 

 Nedidelę privačią dailės galeriją Marijampolėje įsteigusi Valė Klesevičienė sako, jog tokia veikla užsiimti šiais laikais galima tik iš idėjos – prekyba dailės dirbiniais nėra pelningas verslas.

 

Meno galerija šiandien – verslas ne dėl pelno

Ar yra Marijampolėje kur nusipirkti originalių dailės dirbinių? Toks klausimas iškyla, kai prireikia išrinkti dovaną arba meniniais akcentais papuošti savo namų interjerą. Didelio pasirinkimo gal ir nėra, tačiau pora dailės salonėlių mūsų mieste veikia – vienas senojoje miesto dalyje, P.Butlerienės gatvėje, kitas – evangelikų liuteronų parapijos pastate.

 

Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos mokytoja Audronė Simanavičienė atrado savyje ir menininkės prigimtį.

 

Parodą surengė papuošalų kūrėja

Šaltą vasario 6-osios popietę Kazlų Rūdos savivaldybės biblio­tekos salė svetingai atvėrė duris visiems, norintiems pasigėrėti meniškais ir originaliais parodos „Audronės papuošalai“ dirbiniais. Papuošalų autorė – Audronė Simanavičienė, Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos biologijos mokytoja metodininkė.

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika