www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

Rugsėjo 29 dienos „Suvalkiečio“ laikraštyje skaitykite…

Jau nuo antradienio „Regitra“ klientų laukia naujose patalpose Kauno gatvėje.

 

„Regitra“ Marijampolėje klientų laukia naujose patalpose

Ketvirtadienį oficialiai atidarytos naujosios „Regitros“ Marijampolės filialo patalpos. Nuo šiol klientai bus aptarnaujami naujose, šiuolaikiškai įrengtose patalpose, esančiose Marijampolėje, Kauno g. 142 a. Atidarymo iškilmėse dalyvavo Vidaus reikalų ministerijos viceministras Gintaras Steponas Vyšniauskas, „Regitros“ generalinis direktorius Dalius Prevelis, „Regitros“ Marijampolės filialo viršininkas Gintautas Levickas, įmonės darbuotojai, Marijampolės savivaldybės administracijos, policijos, automobilių verslo, vairavimo mokymo įstaigų atstovai.

Gyventojai spėliojo, ar kelias Igliškėliai-Sasnava buvo nugreideriuotas pirmadienį Marijampolėje viešėjusio susisiekimo ministro garbei.

 

Žvyrkelių asfaltavimas – vėžlio žingsniu

Vietinės reikšmės keliai yra primiršti, o jų būklė gana prasta, priežiūrai lėšų skiriama minimaliai. Tokia šiandienos realybė. Pasak valstybės įmonės „Marijampolės regiono keliai“ direktoriaus pavaduotojo kelių priežiūrai Algimanto Bičkaus, Marijampolės apskrityje rajoniniai keliai sudaro 1087 kilometrus. Iš jų 593 kilometrai padengti asfalto danga, 492 kilometrai – žvyrkelių. Santykis 60 ir 40 proc. Tikėtis, kad bus kaip Suomijoje išasfaltuoti visi keliai ir keleliai, galima dar po penkiasdešimties metų. Daugiausia žvyrkelių likę Šakių rajone, mažiausiai – Marijampolės savivaldybėje. Nors pasak kelininkų, tas skirtumas nėra didelis, stengtasi asfaltuoti tolygiai, tik logiška, kad kur centrai didesni, ten didesnis ir eismo intensyvumas, didesnis gyventojų judėjimas, todėl ir keliai asfaltuojami pirmiausia.

Žemės ūkio kooperatyvo „Vilkaviškio grūdai“ valdybos nariai Arūnas Maksvytis ir Vida Svotienė džiaugiasi, kad ne vienam kooperatyvo žemdirbiui pavyko padėti išspręsti sudėtingą derliaus sandėliavimo ir realizavimo problemą.

 

Užauginti derlių paprasčiau, nei realizuoti

Nors šių metų javapjūtė baigėsi, bet problemos liko. Derliaus supirkimo sezonas buvo labai įtemptas. Jis tapo tikru išbandymu ir žemdirbiams, ir supirkėjams – išryškino logistikos spragas, atsakingų ministerijų darbo trūkumus, parodė, kad dar reikia nemažų investicijų į grūdų sektorių…

 

Romos KARČIAUSKIENĖS karjeros pradžia buvo kitokia nei įprasta – baigti aukštąją, gauti paskyrimą į mokyklą ir t. t. Vos pabaigusi filologijos studijų pirmą kursą Vilniaus universitete (VU) turėjo pereiti į neakivaizdinį, nes susirgo mama, teko grįžti į namus jos slaugyti.

 

Vėl atradusi save

Romos KARČIAUSKIENĖS karjeros pradžia buvo kitokia nei įprasta – baigti aukštąją, gauti paskyrimą į mokyklą ir t. t. Vos pabaigusi filologijos studijų pirmą kursą Vilniaus universitete (VU) turėjo pereiti į neakivaizdinį, nes susirgo mama, teko grįžti į namus jos slaugyti…

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika