www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

Gruodžio 27 dienos „Suvalkiečio“ laikraštyje skaitykite…

Marijampolės žemės ūkio skyriaus vedėjas Eugenijus Alesius žemdirbiams linki dar geresnių ateinančių metų nei praėjusieji.

 

Metai buvo nelengvi, bet dosnūs

Baigiantis metams mėginame juos apžvelgti, įvertinti, kuo jie buvo geri ir kokių problemų pažėrė. Žemdirbiai šiemet džiaugiasi gausiu derliumi, neblogomis produkcijos supirkimo kainomis, tačiau patikina, kad sunkių išbandymų taip pat netrūko. Prabėgusius metus apžvelgiame su Marijampolės savivaldybės žemės ūkio skyriaus vedėju Eugenijumi ALESIUMI.

 

Pirkėjai šioje Marijampolėje esančioje parduotuvėje mielai perka „Medonos mėsos“ gaminius, tačiau, pareigūnų duomenimis, bendrovės apskaitoje teisingai atvaizduoti ne visi su šios parduotuvės veikla susiję duomenys.

 

„Nėra parašo, nėra baudžiamosios bylos“

Baigiantis metams ne itin smagios žinios pasiekė Kazlų Rūdos savivaldybėje, Jūrės kaime (Kazlų Rūdos sav.) veikiančią UAB „Medonos mėsa“, bendrovės direktorių Gedeminą Merkevičių ir iki šių metų spalio vidurio „Medonos mėsoje“ vyr. buhaltere dirbusią marijampolietę Laimutę K. Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos (FNTT) Kauno apygardos valdybos Nusikalstamų veikų tyrimo skyriuje baigti ikiteisminiai tyrimai, kuriuose G.Merkevičius ir buvusi bendrovės buhalterė kaltinami nusikaltimais šalies finansų sistemai, o G.Merkevičius – ir didelės vertės turto pasisavinimu.

Nuotaikingi „Vyturėlio“ dainininkai ne tik dainų išmoko, bet ir šventiškai pasipuošė...

 

Žaliaskares apgaubė rankų šiluma…

…ir tai todėl, kad papuoštos jos, artėjant Kalėdoms, ne bet kaip, o tik savo rankų darbo žaislais. Visą šį unikalų grožį galima pamatyti Marijampolės kultūros centro pirmajame aukšte. Penktą kartą ši kultūros įstaiga kartu su savivaldybės technologijų mokytojomis rengia tokį projektą. Šiemet dalyvių šešiolika: be mokyklų – dar vienas darželis ir „Gelbėkit vaikus“ dienos centras.

 

Rimanto Stankevičiaus vardu pavadintoje mokykloje – koncertas susitikimo su lakūno artimaisiais proga.

 

Ant profesionalumo slenksčio

Yra tekę būti liudininke nuostabos, kuri kildavo paaiškėjus, kad marijampoliečių kamerinis ansamblis „Cantare“ nėra profesionalus kolektyvas: jis gyvuoja po Marijampolės kultūros centro sparnu (pradžioje buvo „niekieno“), o muzikavimas jo nariams anaiptol nėra tas užsiėmimas, iš kurio duoną valgytų… Tiesa, ne kas kitas, o muzika padeda tą kasdienę riekę pelnyti, nes visi nariai – muzikos pedagogai. „Tai kiek jie repetuoja, jeigu pasiekia tokį lygį? Ir repertuaras sudėtingas.“ Tokių ir panašių pastebėjimų ir kolektyvui, ir šalia esantiems teko girdėti ne kartą – dažniausiai po koncertų kur nors svetur, nes savo mieste tarsi viskas ir aišku: nelabai stebimės, nedažnai įvertiname…

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika