www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

Sausio 10 dienos „Suvalkiečio“ laikraštyje skaitykite…

Architektai G.Vieversys, A. ir R.Marcinkevičiai gali pasidžiaugti – jų pastangos ir profesionalumas buvo įvertinti šalies mastu...

 

Tarp geriausių architektų darbų – ir Poezijos parkas

Respublikiniame konkurse „Žvilgsnis į save“ išrinkti dvejų metų geriausi architektų komandų darbai. Darbus vertino tarptautinė komisija. Šiemet konkurse dalyvavo net 65 architektų grupės bei pavieniai architektai. Buvo pateikta beveik 200 darbų. Vertinimo komisijos nariai aplankė 12 naujų pastatų bei viešųjų erdvių.

 

Bibliotekininkės archyve sukaupta daugybė nuotraukų ir žmonių pasakojimų, kurie galbūt ateityje suguls į knygas.

 

„Mažoji kaimų istorija“ – iš praeities į ateitį

Kiekvienas kaimas, kaip ir žmogus, turi savo istoriją. Vienų ji margesnė, kitų tarsi niekuo neypatinga, kai kurių skaudžiais istorijos kirčiais paženklinta ar garbe apvainikuota. Istorija taip ir nugrimztų į praeitį, jei ne tie uolieji metraštininkai, kurie aukoja savo laiką ir mato prasmę, kad ji būtų užfiksuota ir išsaugota. Baraginės (Marijampolės sav.) ir aplink besiglaudžiančių kaimelių bei jų žmonių gyvenimo istorijas apie 40 metų rinko ir užrašinėjo vietos bibliotekininkė Aldona Augustanavičienė. Nemaža dalis šių archyvų pateko į knygą „Mažoji kaimų istorija“, kuri neseniai išvydo dienos šviesą.

Socialinėje sferoje veikiančių nevyriausybinių organizacijų vadovų susitikimas prasidedant metams jau tampa tradicija.

 

NVO naujametis susitikimas – šuolis į metų darbus

Marijampolės savivaldybės socialinėje sferoje veikiančių nevyriausybinių organizacijų (NVO) vadovų susitikimas metų pradžioje – sveikintina tradicija. Suėjimą tradiciškai organizuoja Savivaldybės administracijos Socialinių reikalų departamentas, jo niekada nepraleidžia savivaldybės meras Vidmantas Brazys.

 

Štai kokį radinį marijampolietė aptiko mėsoje.

 

Apie mėsą su „švirkštu“

Visokių istorijų nutinka gyvenime – mus pradžiuginančių, nuliūdinančių, supykdančių. Ir negali stebėtis, kad taip būna. Juk aplink tiek naujų dalykų, apie kuriuos tikrai ne visi žinome, o tie, kurie žino, gal net nesusivokia, kad turėtų ta informacija pasidalinti ir su kitais, atsargiau elgtis su naujovėmis, ypač tada, kai jos tiesiogiai susijusios su tuo, ką mes valgome. Taigi ir su mūsų sveikata.

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika