www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

Sausio 12 dienos „Suvalkiečio“ laikraštyje skaitykite…

Renginį pradėjo jo organizatorius atsargos pulkininkas Arūnas Dudavičius.

 

„Laisvė apsigaubė kruviną mantiją…“

Šie Justino Marcinkevičiaus eilėraščio, kurį jis skaitė atsisveikinant su Sausio 13-osios aukomis Vilniuje, žodžiai iš gimnazistų lūpų nuskambėjo ir Petro Kriaučiūno viešojoje bibliotekoje vykusiame renginyje. Šis eilėraštis, kaip vienas tų tragiškų dienų dokumentų, yra ir knygoje, į kurios pristatymą buvo susirinkę daugybė žmonių – tarp vyresniųjų, tų įvykių dalyvių ar gerai juos menančių, – daugybė jaunimo.

 

Lietuvos pramonininkų konfederacijos prezidentas Robertas Dargis, UAB „Mantinga“ generalinis direktorius Klemencas Agentas ir LR Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius po apdovanojimų įteikimo.

 

UAB „Mantinga“: 2012-ieji buvo dosnūs…

..Ir gamybos naujovėmis, ir įvertinimais, kurių bendrovė ir jos gaminiai susilaukė baigiantis metams. Lietuvos pramonininkų konfederacijos šventiniame renginyje, kuris įvyko sostinėje, Nacionalinėje filharmonijoje, UAB „Mantinga“ buvo įteiktas „Sėkmingai dirbančios įmonės-2012“ apdovanojimas.

 

Teisėjas Nerijus Brinevičius įsitikinęs, kad teisingumo teismuose pakanka.

 

„Teisme emocijų neturi būti“

Nuo šių metų sausio 1 d. keturi Vilniaus miesto apylinkės teismai susijungė į vieną – Vilniaus miesto apylinkės teismą. Taip pat sujungti Kaune ir Šiauliuose veikę miesto ir rajono apylinkių teismai. Teigiama, kad teismų reforma bus tęsiama. Buvo ir kitų permainų. Apylinkių teismuose nebebudi policijos pareigūnai, praėjusiais metais perimtos hipotekos funkcijos, pradėjo veikti Lygtinio paleidimo iš pataisos namų komisija.

 

Meksikietis Silvijus džiaugiasi atradęs Lietuvą, o joje – savo meilę.

 

Internete užsimezgusi pažintis tapo meksikiečio ir lietuvės meilės istorija

Daiva de Ahuactrin. Taip neįprastai mūsų, lietuvių, ausiai skamba pernai vasarą už meksikiečio Silvijaus Ahuactrin Leono (Silvio Ahuactrin Leon) ištekėjusios ir dabar ispanakalbėje Meksikoje gyvenančios 23 metų mūsų kraštietės Daivos Norbutaitės pavardė. Tačiau neįprasta ir pačios Daivuk (taip ją vadina sutuoktinis meksikietis) bei 34 metų Silvijaus pažinties ir meilės istorija. Ji prasidėjo vos nuo dviejų ispaniškai Daivos sudėliotų žodžių „Como estas?“ („Kaip laikaisi?“).

 

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika