www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

Sausio 24 dienos „Suvalkiečio“ laikraštyje skaitykite…

Marijampolės savivaldybės meras V.Brazys (centre) tikisi, kad pavasarį dalis Marijampolės daugiabučių pasitiks su pastoliais, Kazlų Rūdos meras V.Kanevičius (dešinėje) sakė, kad renovacijai ruošiamasi, o Kalvarijos meras V.Aleknavičius mano, kad savivaldybei užkrauta renovacijos našta pernelyg didelė.

 

Renovacija: nuo kalbų – prie darbų?..

Šią savaitę su šalies savivaldybių merais susitikęs premjeras Algirdas Butkevičius pabrėžė, kad būtina didinti savivaldybių įtaką skatinant daugiabučių renovaciją. Anot Premjero, savivaldybės turėtų atrinkti pačius neefektyviausius pastatus, parengti ir patvirtinti jų renovavimo programas bei paskirti šių programų administratorius, Vyriausybė savo ruožtu įsipareigotų teikti organizacinę bei metodinę pagalbą.

 

vaikai

 

Kaip mokyti… būsimą mokinį

Šią temą, pati to nežinodama, pasiūlė į redakciją užsukusi mūsų skaitytoja. Moteris kreipėsi visai kitu reikalu, tačiau išspręsti užgriuvusias problemas (moteriškus konfliktus su kaimynėmis) nesame pajėgūs. Kitas jos rūpestis – nesutarimai su dukra dėl šešiametės anūkės ruošimo mokyklai – tikrai sudomino.

 

Vyresn. specialistas A.Stag­niūnas mano, kad sugriežtintos sąlygos turėtų drausminti vairuotojus.

 

Praradus teisę vairuoti, ją susigrąžinti bus daug sunkiau

Nuo šių metų sausio 19 dienos įsigaliojo pokyčiai, aktualūs vairuotojams, norintiems susigrąžinti prarastą teisę vairuoti. Naujovės svarbios asmenims, iš kurių dėl teisės pažeidimo vieneriems metams ar ilgesniam laikui buvo atimta teisė vairuoti ir kurie nori susigrąžinti teisę vairuoti daugiau nei vienos kategorijos transporto priemones. Apie pokyčius paprašėme papasakoti Valstybės įmonės „Regitra“ Marijampolės filialo vyresn. specialistą Alvydą Stagniūną.

 

Prie cukraus fabriko šiomis dienomis nutįso ilgos runkelius atvežusių traktorių ir sunkvežimių eilės.

 

Prie cukraus fabriko nutįso eilės

Pastarosiomis dienomis prie Marijampolės cukraus fabriko kone kasryt išsirikiuoja ilgokos eilės traktorių bei sunkvežimių, kaupinų cukrinių runkelių. Spiginant nemažam šalčiui ūkininkams eilėje tenka ilgokai palaukti, kol jų atgabentas derlius bus priimtas. UAB „Arvi cukrus“ vadovas Andrius Leškevičius sezono pradžioje prognozavo, kad iki Naujųjų Metų visi runkeliai – užauginti pagal sutartis ir virškvotiniai – bus supirkti.

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika