www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

Sausio 31 dienos „Suvalkiečio“ laikraštyje skaitykite…

Nuspręsta neriboti transporto priemonių masės šiame kelyje.

 

Vieniems apribojimams pritarta, kitiems – ne

Antradienį posėdžiavusi Marijampolės savivaldybės saugaus eismo komisija apsvarstė 9 klausimus, patvirtino Eismo saugumo programą 2013 metams. Pasikeitė ir Saugaus eismo komisijos sudėtis – pensijon išėjusį įmonės „Marijampolės gatvių remontas“ direktorių Antaną Vidžiūną pakeitė šios įmonės direktoriumi tapęs Jurgis Vilutis.

 

Vytenis Skroblas – vienas iš tebesižavinčių nespalvota fotografija.

 

Gimtadienio dovana sau

O gal ne dovana: kai atveri kad ir mažiausią sielos kampelį kitiems, gali juk tikėtis visokių vertinimų – nebūtinai į dovanas panašių… Šia prasme architektą Vytenį Skroblą galima laikyti drąsiu žmogumi: per 35-ąjį savo gimtadienį jis kolegas, bičiulius ir visus susidomėjusius kaip tik ir kvietė tapti tokio atsivėrimo dalyviais. „…nes nežinojau“ – taip vadinasi autorinė fotografijų paroda, veikianti Marijampolės kultūros centro pirmame aukšte. Beje, pirmoji šiais metais šio žanro paroda.

Šis visureigis į Tadžikistaną nesuspėjo iškeliauti.

 

Brangūs automobiliai į Tadžikistaną neiškeliavo

Pirmadienį, apie 12 val., Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato kriminalistai, patikrinę automobilių stovėjimo aikštelę Sasnavos gatvėje bei į vagonus sukrautus automobilius, susidomėjo trimis visureigiais BMW-X5 ir BMW-X6. Įtarę, kad automobilių identifikaciniai numeriai ir dokumentai suklastoti, jie mašinas sulaikė. Sulaikytas policijos buvo ir automobilius krovęs Tadžikistano pilietis 34 metų Hasandžonas G.

 

sartai

 

„Sartai 2013“ laukia sportininkų ir žiūrovų

„Dusetų žirgyno hipodrome vyksiančioms lenktynėms jau esame pasirengę, – pirmadienį informavo lenktynių organizacinio komiteto narys, „Lietuvos žirgyno“ direktorius Edgaras Jeninas. – Neprisimenu tokių palankių metų, kai buvo giedra ir kaip pagal užsakymą spaudė toks šaltukas, kokio būtent reikia norint hipodrome suformuoti aukštos kokybės ledą. Todėl prognozuoju, jog jis bus labai greitas, o žiūrovai galbūt galės džiaugtis naujais greičio rekordais.“

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika