www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

Vasario 2 dienos „Suvalkiečio“ laikraštyje skaitykite…

Mokyklos direktorė A.Giedraitienė neslėpė, kad dėl tokio fizikos kabineto jiems nebuvo išduotas higienos pasas.

 

Kodėl šąla ir skurdo sąlygomis mokosi Sasnavos mokiniai?

Trečiadienį „Suvalkiečio“ redakciją pasiekė Sasnavos pagrindinės mokyklos moksleivių tėvelių pagalbos šauksmas. Pasak jų, vaikai mokykloje šąla nuo lapkričio, klasėse aukščiausia temperatūra būna 12-14 laipsnių, o per šalčius trečiame korpuse, kur vyksta pamokos, šiluma tesiekia vos aštuonis laipsnius. Tėveliai ne kartą dėl tokių nežmoniškų sąlygų kreipėsi į mokyklos vadovus, ūkvedį, Savivaldybės administracijos specialistus. Anot jų, atvažiuoja komisijos, specialistai, o padėtis nesikeičia.

Automobilių remonto meistras L.Kaleininkas per didelius šalčius važiuoti automobiliu nepataria.

 

Sugesti automobilis gali ir vien nuo šalčio

Spaudžiant padoriam šalčiui neretam automobilininkui iškyla klausimas: gal šįryt iš viso nejudinti lauke stovinčio automobilio ir nekankinti jo sunkiu užvedimu, ilgu variklio įšildymu, sunkesniu pavarų perjunginėjimu, įšalusio kėbulo girgždesiu ir kitais naktį kausčiusio speigo padariniais? „Kokioms automobilio detalėms ir mazgams labiausiai gali pakenkti žema temperatūra?“ – „Garažas“ klausė individualia veikla užsiimančio ir savo garaže automobilius remontuojančio meistro Laimučio KALEININKO.

avarija

 

Pasienyje susidūrė du vilkikai

Penktadienio rytą, apie 7.30 val., Kalvarijos savivaldybėje, magistralėje „Via Baltica“, netoli muitinės terminalo, susidūrė du krovininiai automobiliai. Sužalotas vieno vilkiko vairuotojas gydomas Marijampolės ligoninės Reanimacijos skyriuje.

 

 Nugalėtojas paaiškėjo tik paskutinėmis mačo sekundėmis.

Po trileriu virtusios kovos – ,,Arotenos“ krepšininkų pergalė

Susitiko solidų žaidimą demonstruojantys praėjusio sezono čempionai „Arotenos“ krepšininkai su visiems varžovams galvos skausmą keliančia komanda „Autorok“. Pergalę rezultatu 93:92 (21:19, 25:24, 22:24, 25:25) paskutinėmis mačo sekundėmis išplėšė ,,Arotenos“ ekipa.

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika