www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

Balandžio 11 dienos „Suvalkiečio“ laikraštyje skaitykite…

Įvažiavimas į Dariaus ir Girėno gatvės kiemą pakankamai platus, kad išsitektų ir pėstieji, ir ratuoti, o „pėsčiųjų take“ netgi esama sužymėtų automobilių statymo vietų. Taigi statyti automobilius šioje zonoje iš esmės nedraudžiama...

 

Pėsčiųjų takas ar įvažiavimas?

Ne per seniausiai „Suvalkietis“ spausdino Marijampolės savivaldybės administracijos priminimą dėl automobilių parkavimo tvarkos – kur negalima jų statyti. Ant žaliųjų vejų, vaikų žaidimo aikštelėse, pėsčiųjų zonose etc. Nors pavasariu ir žaliuojančia veja kol kas nekvepia, priminimas visiškai pateisinamas ir reikalingas. Ypač turint omenyje ratuotų piliečių skaičių mieste ir „kišenines“ automobilių stovėjimo aikšteles daugiabučių kvartaluose.

 

Rokas Zubovas ne tik vadovavo vertinimo komisijai – daug naudingų pedagogams dalykų atskleidė seminare „Interpretacija ankstyvajame pianisto ugdymo etape“.

 

Pirmasis tarptautinis konkursas

Marijampolės muzikos mokykloje surengtas I tarptautinis jaunųjų pianistų konkursas „Konsonansas-disonansas“. Jame dalyvavo aštuonių muzikos ir meno mokyklų iš įvairių Lietuvos regionų, Lenkijos ir Latvijos moksleiviai, dėl geriausiųjų vardo varžęsi trijose amžiaus grupėse. Pagal nuostatus kiekvienas dalyvis turėjo atlikti po du kūrinius: vieną – baroko epochos, kitą – šiuolaikinių (XX-XXI a.) kompozitorių.

 

Kelionė į Europarlamentą Strasbūre – gera patirtis gimnazistams.

 

Marijonų gimnazistų kelionė į „Euroscolos“ renginį Strasbūre

Kovo 18–26 dienomis Marijampolės marijonų gimnazijos „Euroscolos“ komanda ir lydinčios mokytojos Ina Subačienė ir Daiva Miliauskienė vyko į Strasbūrą, kur Europos Parlamente atstovavo Lietuvai.

 

 

Sangrūdos krepšinio komanda.

 

Sangrūdos krepšininkai – SKKL Kalvarijos zonos čempionai

Daugiau nei du mėnesius vykusios Sūduvos krepšinio, kvadrato lygos (SKKL) Kazlų Rūdos zonos komandų kovos pasiekė finišą, o Kalvarijos zonos komandos jau išsidalijo medalius. Balandžio 6 d. Kalvarijos gimnazijoje vykusios SKKL krepšinio finalo varžybos pateikė nemenką staigmeną – visą čempionatą favoritais laikyti Punsko krepšininkai net 20 taškų pralaimėjo Sangrūdos komandai 36:56.

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika