www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

Gegužės 16 dienos „Suvalkiečio“ laikraštyje skaitykite…

Direktorė D. Kavaliauskienė siekia, kad Kalvarijos gimnazija būtų gerai vertinama.

 

Kalvarijos gimnazija bendruomenei gerai matoma

Kalvarijos gimnazijai nuo šių mokslo metų pradžios vadovauja Dijana Kavaliauskienė. Tądien, kai lankėmės gimnazijoje pakalbinti naują direktorę, buvo tvarkoma mokyklos aplinka, mat ruoštasi po kelių dienų švęsti gimnazijos 6 metų sukaktį. Dalis vaikų darbavosi tvarkydami ir įvairias miesto erdves, nes gimnazija tądien paskelbė savo akciją „Darom“.

 

Marijampolės AVPK viršininko S. Andriušio (nuotraukoje trečias iš kairės) apdovanoti konkurso nugalėtojai L. Augustaitytė, A. Klimaitis ir A. Leonavičius gegužės pabaigoje sieks būti pripažinti geriausiais Lietuvoje.

 

Išrinkti geriausi apylinkės inspektoriai ir policijos patruliai

Marijampolės apskrities vyriausiajame policijos komisariate (AVPK) praėjusią savaitę įvyko tradicinio Geriausio metų šalies viešosios policijos prevencijos padalinio pareigūno (apylinkės inspektoriaus) ir policijos patrulio konkurso pirmasis etapas. Jame dalyvavo 9 apylinkės inspektoriai, 11 policijos patrulių (vyrų grupėje) ir keturios policijos patrulės moterys.

 

Pėsčiųjų taką iš Kauno skersgatvio link baseino užtvėrė tvora.

 

Pėsčiųjų taką iš Kauno skersgatvio link baseino užtvėrė tvora

Į „Suvalkiečio“ redakciją kreipėsi Marijampolės švietimo darbuotojų profesinės sąjungos pirmininkas Egidijus Milešinas. Jį papiktino Kauno skersgatvyje išdygusi tvora, užtvėrusi praėjimą iš Draugystės, Jaunimo gatvių į J.Totoraičio pagrindinę mokyklą einantiems vaikams. „Kaip šitaip galima nei iš šio, nei iš to užsitverti tvorą mieste su niekuo nederinus, niekam nepranešus“, – stebėjosi pedagogas. Anot jo, dabar mokiniai, jaunimas, trumpindami kelią eina per „Rūtos“ darželio teritoriją. Ir ne visi tvarkingai – kiti triukšmauja, šiukšlina, treti lipa tiesiog per tvorą.

„Tauro“ komanda „Saulės taurės“ ir „Žemaitijos taurės“ varžybų laimėtoja.

 

„Tauro“ sportininkų laimėjimai trijuose turnyruose

Kišiniove (Moldova) vykusiame Europos kultūrizmo čempionate dalyvavo 171 sportininkas iš 29 valstybių. Tarp jų ir Lietuvai atstovavę Marijampolės klubo „Tauras“ sportininkai Alina Čepurnienė ir Vytautas Teresevičius. Alina moterų kultūrizmo absoliučioje kategorijoje iškovojo 3-ąją vietą, o mišrių porų kategorijoje kartu su Vytautu 2-ąją vietą. Pastarasis klasikinio kultūrizmo varžybų ūgio kategorijoje per 180 cm pateko į finalą ir buvo šeštas.

 

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika