www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

Rugpjūčio 1 dienos laikraštyje “Suvalkietis” skaitykite:

Pasak V. Kundrecko, „Rivitopa“ pirmoji Marijampolėje ėmė stiklinti balkonus aliuminio konstrukcijomis.

 

Statybų sektoriaus atsigavimo verslininkai dar nemato

Gal didesniuose miestuose statybos atsigauna, tačiau čia, Marijampolėje, to nesijaučia. 2007 metai buvo geri, 2008-ieji taip pat, o nuo 2009 metų prasidėjo smukimas ir kol kas tęsiasi“, – sako UAB „Rivitopa“ direktorius Vidas Kundreckas. Septynis darbuotojus turinti uždaroji akcinė bendrovė „Rivitopa“, įsikūrusi Marijampolėje, Vilkaviškio gatvėje, savo veiklą pradėjo dar 2001 metų rudenį. Tiesa, tuomet ji veikė kaip individuali Ritos Kundreckienės įmonė, ir į UAB buvo perregistruota 2003 m.

***

 

Paaiškėjus pirmojo stojimų etapo rezultatams ryškėja studijų pasirinkimo tendencijos

Liepos 27 d. Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacija bendrajam priėmimui organizuoti (LAMA BPO) paskelbė pirmojo stojimų etapo rezultatus. Kvietimus studijuoti gavo per 32 tūkst. jaunuolių, ir nors antrojo ir trečiojo etapų metu šis skaičius dar keisis, jau ima aiškėti, kokios studijų programos ir kurios aukštosios mokyklos sulaukė didžiausio populiarumo.

 

Andrius ir Selin Puskunigiai Kazlų Rūdos Rimvydo Žigaičio menų mokykloje repetuoja Kristupo vasaros festivaliui.

 

Vasaros tyloje – obojaus ir klavesino muzikos garsai

Visose mokyklose – pritilęs šurmulys, visi dar ilsisi, atostogauja, tik Kazlų Rūdos Rimvydo Žigaičio menų mokykloje nuo pat vidurvasario netyla muzika – čia repetuoja atlikėjai iš Prancūzijos Andrius Puskunigis ir Selin Skibeta-Puskunigis (Celine Scibetta-Puskunigis).

 

J. Žilinskas.

 

Maratonininkas iš Liudvinavo ne pirmą kartą įveikia pasaulio maršo žygį

Keturių dienų pėsčiųjų žygis Olandijos mieste Nijmegene ne be reikalo tituluojamas pasaulio maršo maratonu. Šiemet jis vyko jau 97 kartą. Tai pirmasis ir seniausias masinis pėsčiųjų žygis, startavęs dar 1909 metais ir tik kelis kartus nevykęs dėl pasaulinių karų ar kaitros.

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika