www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

Rugpjūčio 8 dienos laikraštyje “Suvalkietis” skaitykite:

Aksominio balso savininke vadinama Monna – šiais metais debiutavusi atlikėja iš Marijampolės.

 

Atlikėja Monna – į muzikos rinką besiveržianti marijampolietė

Monika AMŠIEJŪTĖ, dabar dažniau atpažįstama kaip Monna – dvidešimtmetė mergina iš Marijampolės, šiais metais sėkmingai debiutavusi muzikos srityje. Dar visai neseniai išleidusi pirmus savo pačios kurtus ir įrašytus kūrinius, šiandien Monika jau gali pasigirti pelniusi klausytojų pripažinimą ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. „Itin švelnaus ir seksualaus balso“ savininkės įrašai jau dabar puikuojasi lietuviškų radijo stočių „Top“ sąrašuose, pagyrimo žodžių jai negaili ir kitų šalių didžėjai. Plačiau apie save ir savo muzikinį kelią Monika pasakoja „Suvalkiečiui“.

 

*

 

Atnaujintinų daugiabučių gyventojai pasirinko investicinių priemonių paketus

Parengti daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) investicijų planai 16-ai atrinktų Marijampolės savivaldybėje esančių daugiabučių namų. Planus parengė viešojo pirkimo būdu parinkta įmonė – UAB „Projektų rengimo centras“, o su tuo susijusias išlaidas padengs Aplinkos ministerija.

 

Gerai nusiteikusių plenero dalyvių grupelė (Aušrinė Dubauskienė – su keturkoju dalyviu).

 

Vasara kviečia gėrėtis Sūduva…

Kol pesimistai, ant rugpjūčio slenksčio atsidūrę, graudžiai dūsavo, kad vasara baigiasi ir jau kone ruduo (ir, kaip matome, buvo neteisūs), optimistai gražiąsias dienas stengėsi kuo ilgiau „už skverno laikyti“, bandydami jas kaip nors įamžinti, užfiksuoti – kad ir darganoms užėjus buvusios valandos ar bent akimirkos šviestų ir šildytų…

Už netinkamai vykdytą

Policijos tinkamai neieškotas nusikaltėlis šiame kelyje sukėlė tragišką avariją.

 

V. Lelešiaus paiešką – griežtas papeikimas

„Nuo pareigūnų sprukusio ir tik po tragiškos avarijos sulaikyto Kazlų Rūdos gyventojo Vaido Lelešiaus paieška buvo vykdoma netinkamai“ – tai konstatavo tarnybinį patikrinimą atlikę Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai. Vienam iš paiešką vykdžiusių pareigūnų siūloma skirti griežtą papeikimą. Dėl kito veiksmų, kadangi jis sirgo, o po to atostogavo, sprendimas nepriimtas, tarnybinis patikrinimas dar vyksta. Netinkamos paieškos rezultatas: dėl neblaivaus nuo teismo besislapstančio nusikaltėlio kaltės žuvo Kazlų Rūdos abiturientė Rūta Kazlauskaitė.

 

 

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika