www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

Rugpjūčio 22 dienos „Suvalkietyje” skaitykite:

Šįkart Marijampolės regiono plėtros taryba posėdžiavo Klausučiuose.

 

Pakoreguoti projektai, paskirstytos sutaupytos lėšos

Rugpjūčio 19-ąją Marijampolės regiono plėtros tarybos posėdis vyko Klausučiuose (Vilkaviškio r.), jame buvo priimti šeši sprendimai.

 

 

Vienas iš rekordų karučio stūmimo rungtyje priklauso A. Kirkliauskui.

 

Galiūnų turnyras Marijampolėje žada intrigą ir revanšo siekimą

XXI tarptautinis galiūnų turnyras Marijampolėje, kaip jau įprasta, vasarai besibaigiant vėl kviečia žiūrovus į SC „Sūduva“ stadioną. Turnyro sumanytojo ir buvusio dalyvio Alvydo Kirkliausko klausėme, ką šiemet išvysime, kuo šis turnyras išsiskirs iš kitų?

 

 

Po remonto P. Armino gatvė tapo graži.

 

Kodėl P. Armino gatvėje juda trinkelės?

Sulaukėme sunerimusių skaitytojų pastabų, kad Marijampolėje, P. Armino gatvėje, pradėjusios byrėti dar labai neseniai sudėtos trinkelės, tarp jų atsiradę tarpų.

 

 

Marijampolės techninės apžiūros centro specialistų išduotas „baltas lapas“ yra vidaus tvarkos dokumentas, tačiau jis nesuteikia teisės važinėti.

 

Kol baudą gavęs vyriškis ramiai miegojo, antstoliai skaičiavo pinigus

Į „Suvalkiečio“ redakciją kreipėsi 72 metų Kazlų Rūdos gyventojas Vidas Stankevičius. Šių metų vasarį jis buvo nubaustas už tai, kad važiavo automobiliu, kuriam neatlikta valstybinė techninė apžiūra. Vyras baudos neskubėjo mokėti, numojo ranka ir pamiršo, kol gavo antstolės laišką dėl baudos išieškojimo. Tik suma jau buvo išaugusi du kartus. V. Stankevičius piktinosi Kelių policijos ir antstolių veiksmais, kurie, jo manymu, neteisėti. „Tai apiplėšimas vidury baltos dienos, turime visi netylėti, važiuoti prie Seimo ir piketuoti, kitaip visus apvogs“, – piktinosi Kazlų Rūdos gyventojas.

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika