www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

Rugpjūčio 24 dienos „Suvalkietyje” skaitykite:

„Tie, kurie tarnavo prieš 7 ar 13 metų, tuomet mokėsi šaudyti su „kalašnikovais“, o dabar jiems tenka susipažinti su nauja ginkluote“, – sako lauko stovyklos kuopos vadas ltn. M. Lasavičius.

 

Rezervo kariai susipažino su naujais ginklais ir lauko stovyklos įranga

Rezervo mokymus LDK Vytenio bendrosios paramos logistikos batalione Marijampolėje baigė 28 kariai. Tai kariai, kurie yra tarnavę šauktiniais Lietuvos kariuomenėje. Jie yra kviečiami atnaujinti savo įgūdžius. Tai vykdoma visoje kariuomenėje. 20 dienų pratybos vyko kasdien nuo pat ryto.

 

 

Šiuo metu vienur kitur jau galima išvysti besisukiojančią pakelių šienavimo techniką, tačiau anksčiau iš to būtų naudos daugiau.

 

Pakelių piktžolynai – šalies įvaizdžio dalis

Važiuojant per Lietuvą gėrimės gražiai apsėtais, prižiūrėtais ūkininkų laukais, tačiau daug kur juos užstoja pakelėse ir pagelžkelėse vešintys piktžolynai. Usnys ir dilgėlės bei įvairiausių „veislių“ žolynai jose auga ir plačiai skleidžia savo sėklas. Lyg nepajudinama kariuomenė driekiasi ilgomis juostomis ties keliais ir geležinkeliais.

 

 

* * *

 

Paulius Bagdanavičius: „Ateina laikas suteikti džiaugsmo kitiems“

„Mano galvoje nuolat sukasi daugybė minčių. Jei kyla nauja idėja – imu telefoną ir pradedu ją įgyvendinti“, – sako jaunas, energingas operos solistas Paulius Bagdanavičius, kurio iniciatyva rugpjūčio 28 dieną Marijampolės kultūros centre bus surengtas labdaros koncertas, skirtas akcijai ,,Būk pirmūnas“.

 

 

Baltųjų kosmėjų veislė „Versal“, jos – iš Vokietijos.

 

Ar matėte miesto gėlynus?

Jei konkrečiau – tuos, kurie visą vasarą glostė akį ir net dabar, rudenėjant, dar vis atrodo gražiai Vytauto parke. Klausimas jums todėl, kad mini apklausa nustebino: iš penketo moterų (miestiečių, mylinčių ir auginančių gėles prie namų, besidominčių jomis…) keturios atsakė neigiamai – nebuvusios, nemačiusios.

 

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika