www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

Rugpjūčio 29 dienos „Suvalkietyje” skaitykite:

 

* * *

 

„Čia – su siuntimu, bet be siuntimo“…

Marijampolietė Rima (vardas ir pavardė redakcijai žinomi) į „Suvalkiečio“ redakciją sakėsi užėjusi tiesiai po vizito pas okulistą. Moteris teigia buvusi priblokšta ir pasipiktinusi tuo, kaip be skrupulų reketuojami pacientai.

 

 

Vladislavas Pocius, prieš kelis metus Londone įkūręs Priklausomybės ligų centrą ALFA, šią veiklą pradėjo ir Suvalkijoje.

 

Padėjo tau, padėk ir kitam

Vladislavas Pocius daugeliui marijampoliečių kol kas visiškai nepažįstamas žmogus. Gimęs ir vaikystę praleidęs Klaipėdoje, dabar gyvena ir dirba Anglijoje. Tačiau jį patį su Marijampolės apskritimi sieja du labai svarbūs dalykai: jo žmona – mūsų kraštietė, o prieš keletą mėnesių Liudvinavo seniūnijos Gyviškių kaimo buvusioje mokykloje jis įsteigė reabilitacijos centrą nuo narkotikų ir alkoholio priklausomybės norintiems pasveikti žmonėms.

 

Plenere tapiusiems dailininkams – padėkos ir kvietimas sugrįžti.

 

Liudvinavo veidas drobėje

Rugpjūčio 23 d. Liudvinavo parką papuošė tapybos darbai – čia penktadienio popietę buvo pristatyta dailininkų plenero „Liudvinavo veidas drobėje“ paroda.

 

 

Marijampolės rajono apylinkės teismas nebe pirmą kartą sulaukia pranešimų apie padėtus sprogmenis.

 

Marijampolės teismas nesprogo

Antradienį Bendrasis pagalbos centras 20.27 val. gavo pranešimą, kad Marijampolės teisme padėtas sprogmuo.

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika