www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

Rugpjūčio 31 dienos „Suvalkietyje” skaitykite:

Ketvirtadienį techninės apžiūros laukė šeši automobiliai.

 

Eiles prie techninės apžiūros centrų prognozuoti sudėtinga

Nesibaigiančios automobilių eilės prie techninės apžiūros centrų varo vairuotojus į neviltį. Norint patikrinti automobilio techninę būklę, eilėje tenka prastovėti ne vieną ir net ne dvi valandas. Vairuotojai keiksnoja tokią tvarką, o apžiūros centrų kontrolieriai aiškinasi, kad taip yra visoje Lietuvoje.

 

Iš Švietimo skyriaus vedėjo, laikinai atliekančio Švietimo, kultūros ir sporto departamento direktoriaus funkcijas, Vyganto DILIO pateiktos informacijos matyti, kokia šiais mokslo metais yra Marijampolės savivaldybės švietimo sistemos būklė.

 

Marijampolės savivaldybėje atsirado pirmoji progimnazija

Kaip jau tapo įprasta, prieš naujųjų mokslo metų pradžią kalbiname švietimo skyrių vadovus ir teiraujamės, kaip švietimo įstaigose pasiruošta pradėti dar vieną sezoną.

 

 

Marijampoliečiui Aurimui šviesią ateitį prognozavo ir amerikiečių sporto apžvalgininkai.

 

Šviesi ateitis Aurimui Majauskui

Aurimas Majauskas – dvidešimtmetis krepšininkas iš Marijampolės, jau metus garsinantis Lietuvos vardą už Atlanto. Vos praėjusiais metais gimnaziją baigęs vaikinas pasiryžo siekti savo svajonės tapti profesionaliu krepšininku ir patraukė į JAV.

 

Silvijos DEMBINSKAITĖS nuotrauka pripažinta pačia geriausia.

 

Fotokonkursas „Vasaros spalvos“ baigėsi

Visą vasarą vykęs „Suvalkiečio“ fotokonkursas „Vasaros spalvos“ baigėsi. Kaip ir žadėjome, šiandien skelbiame geriausių nuotraukų autorius.

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika