Sausio 21 dienos “Suvalkietyje” skaitykite:
Iveta ir Arūnas Šveikauskai, netoli Marijampolės, Gudinės kaime, turintys nemažą mėsinių galvijų ūkį, prieš keliolika metų buvo įsitikinę, kad kur jau kur, o kaime tikrai negyvens. Tačiau dažnai būtent taip ir nutinka, kad išsipildo tai, ko visai neplanavai. Taip ir Šveikauskams – patogų gyvenimą mieste ir turėtus darbus bei verslus galiausiai jie iškeitė į kaimą. Ūkis tapo jų gyvenimo pagrindu, darbdaviu ir duondaviu…
Padėti vargšams – kilni misija
2013 metais baigėsi aštuonerius metus vykdyta ES Maisto iš intervencinių atsargų tiekimo labiausiai nepasiturintiems asmenims (MIATLNA) programa. Per šį laiką trys Lietuvoje veikiančios labdaros organizacijos – „Caritas“, Raudonojo Kryžiaus draugija bei labdaros ir paramos fondas „Maisto bankas“, bendradarbiaudamos su savivaldybėmis ir seniūnijomis, vargingai gyvenantiems žmonėms išdalijo tūkstančius tonų maisto produktų.
Praėjusį penktadienį į Marijampolės kultūros centrą rinkosi žmonės iš įvairių savivaldybės kampelių. Sambūrio priežastis – Laisvalaikio ir užimtumo centro veiklos dešimtmetis. (Nelabai žinantiems sudėtingą struktūrą paaiškiname: šis centras, įsikūręs Adomiškėse, vadovauja kaimo laisvalaikio salėms – jų yra penkiolika)…
„Investicijos turi padėti kurti didesnę pridedamąją vertę…“
Uždarosios akcinės bendrovės „Stevila“ savininkas ir vadovas Vilius Senkus prisipažįsta pirmąjį europinės paramos projektų krikštą patyręs daugiau nei prieš dešimtmetį, kai įmonė ryžosi teikti paraišką „Phare“ programos paramai. „Tuomet tai atrodė kaip iššūkis: viskas buvo nauja, netrūko ir nerimo, ar pavyks, – prisimena pašnekovas…