www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

Kovo 13 dienos „Suvalkietyje“ skaitykite:

Šventinis koncertas „Šalis mana – širdis mana“, skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai.

 

 

Paminėta Nepriklausomybės atkūrimo diena

Kovo 11-osios rytą Marijampolė pasitiko plazdančiomis trispalvėmis bei šventomis Mišiomis už Lietuvos Nepriklausomybę. Jaunimo organizacijų sąšauka „Sveikinam Laisvę“ J. Basanavičiaus aikštėje surengė gražią akciją, kurios metu jauni žmonės išreiškė pagarbą savo šaliai, džiaugėsi jos nepriklausomybe. Marijampolės kultūros centre įvyko iškilmingas šventinis koncertas „Šalis mana – širdis mana“.

Vasaros gatvėje, ties buvusios „Kraitenės“ teritorija, bus įrengta pėsčiųjų perėja.

 

 

Miesto gatvėse daugiau kelio ženklų

Posėdžiavo Marijampolės savivaldybės Saugaus eismo komisija. Posėdyje apsvarstyta keturiolika klausimų, pateikta informacija apie tai, kaip praėjusiais metais įgyvendinta eismo saugumo programa.

 

Tėvai už darželio lankymą nori mokėti tik tuomet, kai vaikas jį lanko.

 

 

Kodėl reikia mokėti už tai, kuo nesinaudojama?

Marijampolietė Ramunė su vyru Sauliumi augina dvi dukras. Viena dukra ikimokyklinio amžiaus, ji lanko darželį. Pagal įstatymą moteriai priklauso vieną kartą per mėnesį laisva diena, vadinamasis mamadienis. Ramunės vyrui irgi priklauso tėvadienis. Laisvą dieną sutuoktiniai nori praleisti su dukromis. Tačiau moteris susidūrė su problema – nors trejų metų dukros tą dieną ji neveda į darželį, pinigus turi mokėti. Anot Ramunės, jai sunku suvokti, kodėl reikia mokėti už tai, kuo nesinaudoji.

Tarp mankštos entuziasčių tądien nebuvo tik neatidėliotinų reikalų tuo metu turėjusių Ramutės Juozaitienės ir Olgos Meškauskienės.

 

 

Bebruliškės moterų gyvenimą pakeitė mankšta ir šiaurietiškos lazdos

Kazlų Rūdos savivaldybėje, Bebruliškėje ir aplinkiniuose kaimuose, šalia kelio gyvenantys žmonės jau įprato, kad kiekvieną rytą pro jų sodybas pražygiuoja būrelis į slidininkų lazdas panašiomis lazdomis „apsiginklavusių“ moterų. Tai – Bebruliškės kaimo bendruomenės šiaurietiško ėjimo entuziastės, bet kokiu oru – ar šąla, ar lyja – rytais įveikiančios po keturis kilometrus.

 

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika