www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

Birželio 28 dienos „Suvalkietyje“ skaitykite:

Šv. Cecilijos berniukų ir jaunuolių choras, vadovaujamas Virginijos Junevičienės, puoselėja vaikinų dainavimo tradicijas mūsų mieste.

 

 

Marijampoliečiai iškeliavo į Dainų šventę…

2014-ųjų Lietuvos dainų šventės „Čia – mano namai“ kolektyvai iš įvairių Lietuvos regionų išvyko į Vilnių repetuoti pagrindiniams tradiciniams jos renginiams…

 
Nergina Dapkevičienė ėmėsi kurti kavinę, kurios trūko ir jai pačiai, su kūdikio vėžimėliu ieškojusiai mieste vietos išgerti skanios, šviežios kavos.

 

 

Nauja kavinė bandys keisti mūsų įpročius

Neringa Dapkevičienė prieš porą mėnesių Marijampolėje, parduotuvės „Gulbė“ patalpose, įsteigė kavinę „Cafe Hill“. Daugelis miestiečių ją turbūt jau pastebėjo, o ne vienas ir išbandė, kokia kava čia gaminama. Tai pirma šio tinklo kavinė mūsų mieste, todėl smalsu buvo pakalbinti kavinės direktorę, pasiteirauti, kaip sekėsi įsikurti, kaip einasi dabar…
„Per ilgesnį laiką festivaliuose, šventėse viskas ima kartotis – vyksmai, procesai... Man visada įdomiausi, gražiausi žmonės – jų nuotaikos, išraiškos kinta nuolat. Fotografuoju spontaniškai, nelaukdamas ko nors specialiai, todėl rinktis teko iš tūkstančių kadrų“, – sakė Kazimieras per parodos atidarymą.

 

 

Kitokia pažintis su Kazimieru Barišausku

„Nelaikau savęs dideliu fotografu, tiesiog renginiuose ir kelionėse stengiuosi įamžinti akimirkas. Pa­rodai atrinkau nuotraukas iš daugelio metų darbų. Būtent portretus, nes jie iškalbingiausi. Fotografijose įamžinti pažįstami ir draugai bei atsitiktiniai žmonės…
Vainežerio dvarvietė.

 

 

Ežerais išmargintas Veisiejų kraštas

Ežerais išmargintas, upeliais išvagotas, kalvelėmis pasidabinęs Veisiejų kraštas marijampoliečiams žinomas kaip nebloga vieta vasarą „važiuoti į gamtą“ ar rudeniop pagrybauti. Čia tyvuliuoja net 37 ežerai. Didžiausi – Ančia, Šlavantas, Snaigynas, Vernijis. Šlavantėlio ir Liūnelio tarpuežeryje aptinkama ir saugoma vienintelė Lietuvoje kvapiojo plaurečio populiacija, šalia aptinkama dar viena retenybė – taurinė pudmė. Kelionę galima pradėti Veisiejų miestelyje…

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika