www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

Liepos 3 dienos „Suvalkietyje“ skaitykite:

Pasiligojusių artimųjų slauga daugeliui šeimų tampa dideliu iššūkiu ir išbandymu.

 

 

Ligotų  artimųjų  slauga:  ir  didelis  rūpestis,  ir  didelis  išbandymas
,,Kad ir kaip norisi pačiam pasirūpinti sergančiu artimu žmogumi, tačiau jei namuose nėra slaugai tinkamų sąlygų, tokia pagalba gali neigiamai atsiliepti ir ligos sukaustytam artimajam, ir jį slaugančiam asmeniui“, – patirtimi dalijasi Kalvarijos savivaldybėje esančio kaimo gyventoja G. N. (redakcijai vardas ir pavardė yra žinomi, –  aut. pastaba).

 

 
Ne viename sklypų yra kur paganyti akį...

 

 

Sodas – antrieji namai… O gal – tikrieji?
Taip ar panašiai galime varijuoti mintį, kalbėdami apie ne tik didžiuosius, bet ir mažus miestus apsupusius sodus, dar vis tebevadinamus kolektyviniais….

 

 

Tyrimų rezultatai patvirtino, kad daržovėse nėra viršijami didžiausi leistini pesticidų kiekiai, dažniausiai laikomasi ir kitų kokybės reikalavimų.

 

 

Patikrino  53  t  vaisių  ir  daržovių
Vos pasirodžius lietuviškų braškių ir daržovių derliui, Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) inspektoriai pradėjo tik­rinti, ar į mūsų šalies parduotuves ir turgavietes šie produktai atkeliauja saugūs ir kokybiški.

 

 
Lietuvos regbininkės su sidabro apdovanojimais.

 

 

Regbio  rinktinės  žygyje į  aukštesnį  divizioną  –  ir  marijampolietės
Vilniuje vyko Europos regbio 7 moterų B diviziono čempionatas, kuriame dalyvavo ir Lietuvos rinktinė. Mūsų šaliai atstovavo ir pagrindinėje rinktinės sudėtyje žaidė penkios sportininkės iš Suvalkijos: Sonata Degutytė, Dainora Žemaitytė, Marijampolės žaidimų sporto mokyklos regbio trenerė Gintarė Puzaraitė bei jos auklėtinės Greta Dikal ir Ineta Puzaraitė.

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika