www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

Liepos 12 dienos „Suvalkietyje“ skaitykite:

Marijampolės savivaldybės gydytojos Odetos Aleksienės teigimu, daugiausia mirčių savivaldybėje įregistruota dėl kraujotakos sistemos ligų, palyginti su ankstesniais metais – 9  proc. daugiau.

 

 

Marijampoliečiai  –  ne  patys sveikiausi  šalies  gyventojai
Šių metų pradžioje Marijampolės savivaldybėje gyveno 59483 gyventojai – 976 (1,6 proc.) mažiau, nei 2012 ųjų pradžioje, moterų 5 procentais daugiau nei vyrų. Natūralus gyventojų prieaugis buvo 2,8 tūkstančio gyventojų. Gimstamumas padidėjo 5,3 procento, mirtingumas – 3,3 proc…

 

 
Gyventojai sako, kad karveliai ir žiurkės patenka per stoge esančią apvalią skylę.

 

 

Žiurkės,  karveliai,  smarvė…
Vasaros pradžioje rašėme apie tai, kad ties Kauno gatvės 107-uoju namu esantis nenaudojamas kadaise privatizuotas statinys – buvęs, dabar nebenaudojamas šilumos mazgas –  tapo nemažu galvos skausmu kaimyninių namų (Kauno gatvės 103, 105 ir 107) gyventojams. Iš apgriuvusio pastato sklinda smarvė, jame lankosi nekviesti svečiai, kaupiasi šiukšlės.

 

***

 

 

„Tada  jis  paklausė,  ar  moku  melstis…“
Prieš dvejus metus Alius ir Virgis (vaikinų vardai pakeisti) nerūpestingai šmirinėjo tarp profesinės mokyklos ir namų, nors nei vienur, nei kitur nesijautė reikalingi. Namuose – geriantys tėvai, nepriteklius, o mokykloje – trečiarūšių etiketės ir nuolatiniai kaltinimai pažangumo ir lankomumo rodiklių smukdymu.
Kai vienose gatvės krepšinio varžybose juos užkalbino solidus ponas, atrodė, kad pagaliau nusišypsojo laimė…

 

Kunigas V. Aliulis: „Visur yra daug gerų žmonių, kurie tave palaikys, jei tik matys, jog esi negodus ir nepasipūtęs“.

 

 

Kunigas  V. Aliulis: „Vaciuli,  aik  tarnauc  Dangaus  Karaliui!“
7 kalbos, 30 suredaguotų knygų, 70 metų kunigystės, 93 metai gyvenimo – tokiais žodžiais galima apibūdinti kunigą, marijoną, liturginių tekstų vertėją, redaktorių Vaclovą Aliulį.

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika