www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

Liepos 19 dienos „Suvalkietyje“ skaitykite:

„Reikia žmogui būti geram, tai ir visi bus geri“, - sako jubiliatė Ona Grimalauskienė.

 

 

100-asis  gimtadienis  –  šventė  visai  giminei
Šiandien Onos Grimalauskienės artimieji susirinko neeiline proga – jų mama, močiutė, promočiutė švenčia 100-ąjį gimtadienį.

 

 
Bendra abiturientų nuotrauka su savivaldybės vadovais.

 

 

Pasveikinti  geriausieji  šių  metų  abiturientai
Nutolus brandos egzaminų įtampai ir rezultatų laukimo jauduliui, liepos 16 dieną Marijampolės savivaldybės tarybos posėdžių salėje buvo iškilmingai pagerbti geriausi šių metų Marijampolės savivaldybės abiturientai.

 

 
Dėl sprendimo iškeisti butą miesto daugiabutyje į gyvenimą nuošaliame gamtos prieglobstyje Zimnickai sako nesigailėję nė dienos. Tai kas, kad naujasis būstas reikalauja daugiau priežiūros ir investicijų – užtat yra kuo užsiimti, o gyvenimas gražioje vietoje atperka visus sunkumus.

 

 

Apleistą  fermą  pavertė  savo  svajonių  būstu
Genė ir Vytautas Zimnickai šiandien labai patenkinti savo išpuoselėta gyvenamąja vieta. Nors kai daugiabučio Marijampolėje „dėžutę“ nutarė iškeisti į tuomet dar visiškai apleistą fermos statinį Gulbiniškių kaime, sutuoktinius mažai kas suprato.

 

 
Vieno iš pirmųjų Gudelių ūkininko A. Smilgio ir jo žmonos Onutės namuose jau kuris laikas skamba vaikiškas juokas, nes su antrus metus einančiu sūnumi Nikola ir 7 metų dukra Marta pasiilgusi tėviškės pavasaroti į Lietuvą atvyko Italijoje gyvenanti dukra Monika (nuotraukoje viduryje). Sesers viešnage džiaugiasi ir Mindaugas bei Ieva (pora dešinėje).

 

 

Gudeliai – nei miestas, nei kaimas
Marijampolės savivaldybės paribyje, Prienų ir Alytaus rajonų kaimynystėje, įsikūrusiame Gudelių miestelyje šiandien šurmuliuoja nuotaikinga vasaros šventė.

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika