www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

Rugsėjo 9 dienos „Suvalkietyje“ skaitykite:

Folkloro ansamblio „Sūduonia“ dalyvės dainavo ir scenoje, ir sėdėdamos tarp žiūrovų.

 

„Rugsėjo  fiestoje“  –  pramogos  ir  istoriniai  akcentai
Praėjusį savaitgalį Kazlų Rūdoje net tris dienas šurmuliavo tradicinė „Rugsėjo fiesta“. Šiais metais tradicinė savivaldybės ir jos žmonių šventė buvo išties ypatinga, nes šiemet, 2014-aisiais, Kazlų Rūda švenčia 270 metų jubiliejų, ir jam pradėta rengtis gerokai iš anksto.

 

 

Liudvinavo artistai „Medinius stebuklus“ jau suvaidino penkiose scenose.
„Mediniai  stebuklai“  –  ne  tik  įspūdinga  drama,  bet  ir bendruomeniškumo  stebuklas
Praėjęs savaitgalis kaip niekad buvo įsimintinas tiems Marijampolės savivaldybės Liudvinavo miestelio bendruomenės nariams, kurie vaidina Liudvinave dirbančios režisierės Vitos Gvazdaitienės rugpjūtį pastatytame spektaklyje Kazio Borutos dramoje „Mediniai stebuklai“. Mat ir šeštadienį, ir sek-madienį miestelio bendruomenės artistai praleido scenoje.

 

 
Marijampolės vaikų choras „Želmenėliai“ iš Pasaulio chorų olimpiados, vykusios Rygoje, parsivežė sidabro diplomą.

 

Choro  „Želmenėliai“  įspūdžiai  iš  Pasaulio  chorų  olimpiados
Liepos 9–19 dienomis Rygoje vyko Pasaulio chorų olimpiada. Pirmą kartą Lietuvai atstovavo rekordinis chorų skaičius – net 10! Vienas iš jų buvo ir Marijampolės vaikų choras „Želmenėliai“, parsivežęs sidabro diplomą.

 

 
RKL startuojančios komandos steigimo iniciatoriai J. Zimnickas, L. Vėgėlienė ir G. Akelaitis.

 

Naujai  krepšinio  komandai  renkamas  pavadinimas
Regionų krepšinio lygoje (RKL) startuoja nauja Marijampolės vyrų krepšinio komanda. Ji jau baigiama formuoti. Kaip sakė jos treneris Kęstutis Juozaitis, didžiausia problema – aukštaūgių žaidėjų trūkumas. Ant pirštų galima suskaičiuoti  per pastaruosius dvidešimt metų Marijampolėje užaugusius didesnius nei dviejų metrų ūgio krepšininkus.

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika