Dalį „Suvalkiečio“ žinių ir naujienų galima skaityti naujienų dalijimosi platformoje etaplius.lt, pasirinkus Marijampolės regioną.

 


Pažinimo laboratorija 2020

Jau galite užsiprenumeruoti „Suvalkietį“ neišeidami iš namų.

Taip pat galite užsakyti skelbimą, sveikinimą ar užuojautą.

 

Rugsėjo 11 dienos „Suvalkietyje“ skaitykite:

Šiuo metu vykstanti pastato, esančio J. Basanavičiaus aikštės ir J. Dailidės gatvės kampe, rekonstrukcija sukėlė miestelėnų susidomėjimą.

 

 

Pastato  rekonstrukcija  sukėlė  marijampoliečių  susidomėjimą
Įsibėgėjus pastato, esančio J. Basanavičiaus aikštės ir J. Dailidės gatvės kampe (anksčiau čia buvo įsikūręs Urbanistikos muziejus) kapitalinei rekonstrukcijai, tarp miestelėnų girdisi šioks toks šurmulys.

 

 

Lilija ir Bronius Kriščiūnai kartu atlaikė ne vieną gyvenimo išbandymą...

 

Kad  nesibaigtų  Žemėje  vanduo
Kaune gyvenantis Lietuvos nusipelnęs inžinierius, Vytauto Didžiojo universiteto Aplinkotyros katedros docentas, Valstybinės premijos laureatas daktaras Bronius Kriščiūnas neseniai atšventė aštuoniasdešimtmetį. Karštą šios vasaros rugpjūtį kartu su žmona Lilija jie  poilsiavo ir gydėsi Palangoje. Tačiau medicininėms procedūroms pasibaigus, kaip ir dera tikram suvalkiečiui, jo mintys vis krypdavo praeitin, negailint gražių žodžių savo gimtajam kraštui.

 

 
Naujosios katilinės statybvietėje vyksta jau baigiamieji darbai.

 

Finansinė  parama  –  šilumos  ūkiui  modernizuoti  ir  gyventojų  lūkesčiams  realizuoti
Kazlų Rūdos pakraštyje, M. Valančiaus gatvėje, netoli Kazlų Rūdos didžiųjų atliekų ir antrinių žaliavų priėmimo aikštelės, nuo šių metų pavasario tiesiog akyse iškilo naujas, modernus statinys.

 

 

 
Raminta Liubelionienė papasakojo vaikams apie parodos autorę ir jos piešinius, o mažieji noriai suskubo ir patys išbandyti tokią piešimo techniką.

 

 

Vaizduotės  šėlsmas  su  filosofine  potekste
Marijampolės P. Kriaučiūno viešojoje bibliotekoje iki rugsėjo 30-osios veikia menininkės iš Vilniaus Sigutės Ach darbų paroda „Sparnuotai ir nerimtai“.

Komentarai baigti.

Jau galite užsiprenumeruoti „Suvalkietį“ neišeidami iš namų.

Taip pat galite užsakyti skelbimą, sveikinimą ar užuojautą.