Dalį „Suvalkiečio“ žinių ir naujienų galima skaityti naujienų dalijimosi platformoje etaplius.lt, pasirinkus Marijampolės regioną.

 


Pažinimo laboratorija 2020

Jau galite užsiprenumeruoti „Suvalkietį“ neišeidami iš namų.

Taip pat galite užsakyti skelbimą, sveikinimą ar užuojautą.

 

Rugsėjo 25 dienos „Suvalkietyje“ skaitykite:

Ištryškusios putos, atsiknojusi apdailos juostelė po pakartotinio meistrų apsilankymo marijampolietei, sumokėjusiai už langus ir jų montavimą, kelia nemenką galvos skausmą. Montuotojai savo ruožtu tikina, esą „užšąlančio“ lango, priežastis – ne jų kaltė, tiesiog klientės nepavyksta tuo įtikinti, o putas ir apdailos juostelę prižada sutvarkyti.

 

Bėda  dėl  naujo  lango
Į „Suvalkiečio“ redakciją užsuko marijampolietė Marija Josiukienė, gyvenanti Trumpojoje gatvėje. „Nebežinau jau nei ką daryti, nei kur kreiptis“, – bėdojo ji. Moteris išgyvena dėl, jos tikinimu, nekokybiškai į nuosavą namą įdėto vadinamojo plastikinio lango. Būtent dėl vieno, nors ta pati firma tuo pačiu metu įdėjo du.

 

 
Į Susisiekimo ministeriją A. Žvaliauskas sugrįžo daugiau nei po penkiolikos metų, tik vienu laipteliu žemiau – kaip viceministras.

 

Vėl  į  viršūnę,  tik  laipteliu  žemiau
Šalies Vyriausybė pagaliau turi energetikos ministrą – klaipėdietį Roką Masiulį, o Marijampolė – viceministrą A. Žvaliauską. Tik ne energetikos, o susisiekimo.

 

 
Rekonstruotos miesto viešosios erdvės labai greitai tapo miestelėnų traukos centrais, kur laiką praleisti užsuka ir jauni, ir maži, ir garbaus amžiaus sulaukę marijampoliečiai.

 

Rekonstruotos  miesto  viešosios  erdvės  –  ne  tik  patrauklios,  bet  ir  gyvos
Kai buvo sudarinėjama Marijampolės, kaip regiono centro, kompleksinės plėtros programa,netrūko ir manančių, jog realizuoti tai, kas surašyta popieriuje, tolokai nuo realybės.

 

 
Renginio dalyviai panoro įsiamžinti ypatingoje vietoje – prie Kęstučio Laukio statytos piramidės.

 

Gyventi  kaip  nori  –  įmanoma
Kone kiekvienas žmogus pasvajoja, kad būtų puiku gyventi taip, kaip pačiam norisi. Tačiau tuoj iškyla klausimas, ar tai įmanoma? Juk esame susaistyti įvairiausių įsipareigojimų, darbų, rūpesčių… Savaitgalį Pabuktės kaime (Marijampolės sav.) Kęstučio Laukio sodyboje buvo susirinkę žmonės, kurių gyvenimo taisyklė – Gyvenu kaip noriu!

Komentarai baigti.

Jau galite užsiprenumeruoti „Suvalkietį“ neišeidami iš namų.

Taip pat galite užsakyti skelbimą, sveikinimą ar užuojautą.