Dalį „Suvalkiečio“ žinių ir naujienų galima skaityti naujienų dalijimosi platformoje etaplius.lt, pasirinkus Marijampolės regioną.

 


Pažinimo laboratorija 2020

Jau galite užsiprenumeruoti „Suvalkietį“ neišeidami iš namų.

Taip pat galite užsakyti skelbimą, sveikinimą ar užuojautą.

 

Lapkričio 18 dienos „Suvalkietyje“ skaitykite:

Papuošti autobusai į pirmą reisą išlydėti iškilmingai.

 

 

Nauji  ekologiški  autobusai  –  jau  Marijampolės  gatvėse
Marijampolės autobusų parkas nudžiugino miesto gyventojus. Jiems pristatyti septyni suspaustas gamtines dujas naudojantys „Castrosua City Versus Citelis“ autobusai bei vienas „Castrosua Tempus Hybrid“ dujinis-elektrinis autobusas. Visi jie nemokamai gauti pagal Klimato kaitos specialiąją programą.

 
Viktorija Daniliauskaitė, su savo darbais į Marijampolę atvykusi, kaip pati sakė, „nusilenkti savo seneliui ir tėvui“, ir džiaugėsi, matydama artimus žmones, ir jaudinosi...

 

Erdvės  atsiveria  ir  suartina…
…visus ir viską: žmones su kitais žmonėmis – niekada nematytais ir nepažįstamais, nors vėliau paaiškėja, kad juos siejantys ryšiai stipresni ir už giminystę; praeitį su dabartimi – pačiais netikėčiausiais likimo vingiais jos sueina į tą patį tašką, kad kartu pajustų skausmą ir nušvitimą; protą, logiką ir mistines nuojautas bei fantazijas – jų priešprieša bei susitaikymas gali pražysti egzotiškiausiu žiedu. Erdvės atsiveria ir netikėtai suartina mus su pačiais savimi: žvelgdami į jų gilumą išvystame tai, kas ten glūdėjo ilgai – tik iki tol nematėme, nesuvokėme…

 
Gavę tokias skrajutes kai kurie pensininkai klaidingai suprato, kad jau kitą mėnesį laiškininkas jiems pensijos neatneš.

 

Ar  paštas  nutarė  nebeišnešioti  pensijų?
Praėjusią savaitę akcinė bendrovė Lietuvos paštas savo klientams su korespondencija išplatino informacinio pobūdžio pranešimą, kuriuo senjorai buvo informuoti apie galimybę  senatvės pensiją nuo kito mėnesio atsiimti pašto skyriuose. Tačiau kai kurie pensininkai perskaitę šį pranešimą suprato, kad Lietuvos paštas nutarė pensijų į senjorų namus nebenešioti.

 
Marijampolės centrinėje dalyje esantiems seniems daugiabučiams atnaujinimo jau labai reikėjo, todėl gyventojai ir pasiryžo. Namo Laisvės g. 7 fasadas dabar džiugina praeivių akis.

 

Renovacijos  naujienos:  šalyje  ir  Marijampolėje
Marijampolėje šiuo metu atnaujinama 13 senų daugiabučių, dar trijų renovacija prasidės pavasarį. Poros namų modernizavimo investiciniai planai koreguojami. Dar 13-os namų, kurie bus atnaujinami, duomenys jau pateikti Šiaulių bankui dėl projektų kreditavimo.

Komentarai baigti.

Jau galite užsiprenumeruoti „Suvalkietį“ neišeidami iš namų.

Taip pat galite užsakyti skelbimą, sveikinimą ar užuojautą.