www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

Gruodžio 4 dienos „Suvalkietyje“ skaitykite:

Statybininkų palikta tvora papiktino mikrorajono gyventojus, nes trukdo eiti nauju šaligatviu.

 

 

Statybininkai  saugo  ne šaligatvį,  o  naują  daugiabutį
Paskutinėmis rudens dienomis „Suvalkiečio“ redakciją pasiekė Tarpučių mikrorajone, Kosmonautų gatvėje, gyvenančio marijampoliečio Vlado Greičiaus elektroninis laiškas. Jame V. Greičius atkreipė dėmesį į Kosmonautų gatvėje šių metų rudenį baigto statyti naujo daugiabučio namo aplinką, tiksliau, į buvusią statybvietę juosiančią tvorą.

 

 
Sveikatos apsaugos ministerijos atstovės Ievos Gudanavičienės pranešimą išklausė už vaikų maitinimo organizavimą atsakingi asmenys iš visos Marijampolės apskrities – Vilkaviškio, Kazlų Rūdos, Kalvarijos ir Marijampolės savivaldybių.

 

Vaikams  skirto  maisto  sauga ir  kokybė  yra  prioritetas
Rygiškių Jono gimnazijoje vyko seminaras Marijampolės apskrities vaikų maitinimo organizatoriams ir už tai atsakingiems asmenims, kurį inicijavo Marijampolės apskrities valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba.

 

 
Merginų grupė „Like a boss“ – tai buvusios marijampolietės, dabar studentės.

 

Gatvės  šokių  konkursas  Marijampolėje
Organizacija „Jaunimo laisvalaikis“ lapkričio 28 d., penktadienį, Marijampolės kultūros centro diskotekų salėje suorganizavo gatvės šokių konkursą „Free to dance“. Šis šokių konkursas yra „Jaunimo laisvalaikio“ vykdyto projekto „Enigma“ finalinis renginys.

 

 
Retrospektyvinė Vytauto Kasiulio kūrybos ekspozicija.

 

V.  Kasiulio  dailės  muziejus  –  erdvė  menui  ir  pokalbiams
2013-ųjų vasarą duris lankytojams atvėręs Vytauto Kasiulio dailės muziejus šiandien džiaugiasi sulaukiantis vis daugiau moderniojo meno mėgėjų ne tik iš Europos, bet ir viso pasaulio. Nors menininko darbai eksponuojami Paryžiaus ir Niujorko moderniojo meno muziejuose bei puošia Prancūzijos, JAV, Kanados, Didžiosios Britanijos, Švedijos Danijos, Šveicarijos, Vokietijos, Argentinos, Australijos ir kitų šalių dailės galerijas, Lietuvoje galima rasti didžiausią jo darbų paletę.

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika