www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

Balandžio 2 dienos „Suvalkietyje“ skaitykite:

Visi stipendininkai (iš kairės): Brigita Mozūraitytė, Agnė Šakočiūtė, Miglė Juškauskaitė, Paulina Miliauskaitė, Vaida Penkaitytė ir Egidijus Pūkas.

 

Marijampolės  savivaldybės  vardinės  stipendijos  –  šešiems  kolegijos  studentams
Marijampolės savivaldybės studijų rėmimo fondo stipendijos teikiamos jau trečią kartą. Pirmą kartą stipendijas gavo keturi Marijampolės kolegijos studentai, antrą kartą – šeši studentai.

 

 

 
Margučių margumai – net akys raibsta...

Už  balkio  – verba,  ant  stalo –  margučiai…
…gal net ir visas jų medis: juk buvo šiemet palanku, iš anksčiau pasimerkus įvairių šakelių, sulaukti ne tik lapelių, bet ir žiedų. Nors, tiesą sakant, „Velykų medis“ gražus net ir plikomis šakomis – juk margai pražydęs.

 

 

 
Pagal specialią technologiją įrengti namų stogai, ant kurių auga žolė, ne tik gražus reginys. Tai vienas iš namų apšiltinimo būdų.

Norvegija  iš  arčiau:  ar  lengva  būti  lietuviu?  (2)
Emigracija mūsų tautiečiams neretai padeda ne tik finansiškai praturtėti, bet ir suteikia galimybę praplėsti akiratį, išmokti užsienio kalbų ar tiesiog pasisemti patirties, kaip paprastai ir praktiškai tvarkytis savo buitį. Apie gyvenimą Frojos saloje pasakoję komunos mero patarėjas Janas Otas Fredagsvikas ir Vida Zubaitė-Beken pateikė ne vieną tai iliustruojantį pavyzdį.

 

 
Vertinimo komisija: (iš kairės) Gytis Širvinskas, Nijolė Sinkevičiūtė, Dariušas Michalovskis ir Gytis Cinauskas.

Konkursas  „Konsonansas-disonansas“ –  antrą  kartą  tarptautinis
Kovo 27-ąją Marijampolės muzikos mokykloje įvyko II tarptautinis jaunųjų pianistų konkursas „Konsonansas-disonansas“. Jaunieji atlikėjai turėjo pademonstruoti savo sugebėjimus grodami baroko muziką ir XX–XXI amžių moderniąją muziką (privalomas vienas J. S. Bacho kūrinys). Šį konkursą Muzikos mokykla rengia jau šeštus metus, bet dalyvių iš užsienio sulaukiama ne kasmet.

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika