www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

Balandžio 11 dienos „Suvalkietyje“ skaitykite:

 

Buvęs meras V. Aleknavičius, perdavęs V. Plikaičiui mero regalijas, jį pasveikino.

 

Naujoje  Taryboje  plačios koalicijos  suburti  nepavyko
Ketvirtadienį Savivaldybės posėdžių salėje vykęs pirmas penktojo šaukimo Kalvarijos savivaldybės tarybos posėdis didelių staigmenų nepateikė. Balsavimo rezultatai priimant pirmus sprendimus atskleidė, kad tiesioginiuose mero rinkimuose išrinktam Vincui Plikaičiui prieš pirmą posėdį suburti plačios valdančiosios koalicijos nepavyko.

 

 
Marijampolės žemės ūkio skyriaus vyr. specialistė Sidonija Barišauskienė ūkininkams pataria neatidėlioti pasėlių deklaravimo ir tai padaryti nustatytu laiku.

 

Pasėlių  deklaravimo  naujovės
Balandžio 13 d. prasideda žemės ūkio naudmenų ir pasėlių deklaravimas. Šiemet pareiškėjų laukia kelios naujovės, apie kurias kalbame su Marijampolės žemės ūkio skyriaus vyriausiąja specialiste Sidonija BARIŠAUSKIENE.

 

 
Profesorius V. Urbanavičius: „Skydliaukė, 20–30 g svorio liaukutė, yra viena svarbiausių žmogui nuo gimimo iki mirties“.

 

Kai  suserga  skydliaukė
Skydliaukė – maža endokrininė liauka, esanti kaklo priekinėje dalyje ir sverianti tik 15–30 g. Tai – viena svarbiausių liaukų nuo gimimo iki mirties. PSO duomenimis, skydliaukės ligos yra vienos dažniausių iš visų lėtinių ligų. Didžiausią nerimą gydytojams kelia tai, kad skydliaukės sutrikimus žmonės pastebi per vėlai.
Apie skydliaukės funkcijų sutrikimus ir ligas „Suvalkiečio“ skaitytojams pasakoja Vilniaus universiteto Santariškių klinikų Endokrinologijos centro direktorius profesorius Vaidotas URBANAVIČIUS.

 
* * *

 

Atsirado  šiukšlynas  –  ką  kaltinti?
Praėjusį antradienį į „Suvalkiečio“ redakciją užsukęs marijampolietis Juozas Šalaševičius pateikė keletą nuotraukų iš Klaipėdos gat-vėje esančios konteinerių aikštelės. Vaizdelis, švelniai tariant, nekoks.

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika