www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

Rugpjūčio 6 dienos „Suvalkietyje“ skaitykite:

„Pastebėjau, kad Lietuva darosi vis europietiškesnė“, – sako M. Kafae Lotfy.

 

 

„Aš  iš  ten,  iš  kur  mano  žmona“
Muhamadas Kafae Lotfy (Mohammad Kafaie Lotfie), naujiems pažįstamiems prisistatantis tiesiog Masimu (Massimo), nes taip jį vadina draugai visame pasaulyje, Marijampolėje – su pertraukomis – jau šešeri metai….

 

 
Banknotai – tikras užkrato rezervatas, pasak Oksfordo universiteto mokslininkų, galintis sukaupti iki 11 tūkst. įvairių mikrobų.

 

Patalų  erkės,  užterštas  vanduo ir  mikrobais  aptekę  pinigai
Iki praėjusio pirmadienio buvau šventai įsitikinusi, jog bankui rūpi tik pinigai. Tarp jų – ir manieji, tie, kuriuos bankas įdarbindavo, pagausindamas tegul ir simboliniais procentukais….

 

 
Pats hortenzijų žydėjimas – kai kurios „kepurės“ dar tik skleidžiasi.

 

Jokių  paslapčių  nėra…
Ne pirma vasara, prasukant nedidele Teatro gatvele Marijampolėje, viename kiemų akis vis patraukia be galo vešlios, pilnos rausvų žiedų hortenzijos – nors imk ir fotografuok reklamai…

 

 
J. Šukvietis rusų kariuomenėje su būrio kariais (pirmas iš kairės).

 

Jeronimas  Šukvietis frontų  ugnies  sūkuriuose
Ligoninėse už Hamburgo, miestelyje Landishut, vėliau Indergens pagydė. Išsiuntė mane į Hamersteiną. Čia stovėjo ROA (ukrainiečiai). Vado žmona buvo lietuvaitė nuo Meškučių. Paprašiau nepalikti čia su nelietuviais.

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika