Rugpjūčio 8 dienos „Suvalkietyje“ skaitykite:
Žemdirbiams lengvų vasarų nebūna
Šią savaitę Kazlų Rūdos savivaldybės Plutiškių miestelio ūkininkas Kęstutis Deltuva pradėjo javapjūtę. Penkiolika metų ūkininkaujantis Kęstutis dirba per šimtą hektarų žemės. Verčiasi ne tik augalininkyste, bet ir gyvulininkyste. Ūkininkas sako, kad protingai tvarkantis galima išgyventi iš ūkininkavimo, aišku, visada norisi geriau…
„Motoakrobatika tapo mano gyvenimo stiliumi, pomėgiu ir darbu“
Turbūt ne vienas jaunuolis šiais laikais svajoja apie galimybę turėti savo nuosavą motorolerį. Tačiau kartais svajonės ties tuo nesibaigia. Atsiranda jaunuolių, susidomėjusių ne itin įprastu užsiėmimu – motoakrobatika („stunt riding“). Vienas iš tokių vaikinų – marijampolietis Paulius Labanauskas, važinėjantis motoroleriu nuo 16 metų…
„…Ir jūs netikėkit – išbandykite patys“
Džiugi žinia neseniai mus pasiekė iš Kaune įsikūrusio Gyvenimo meno instituto vadovės, mūsų kraštietės Aušros Čebatoriūtės. Tai ji praėjusį akademinį sezoną organizavo marijampoliečių ypač pamėgtus lektorės dr. Bronės Gudaitytės paskaitų ciklus dvasinėmis temomis…
„Muziejus – atgaiva sielai…“
„Suvalkietyje“ jau rašėme apie Marijampolės miesto dienose dalyvavusį Gintą Čekauską iš Lekėčių (Šakių r.). Šventėje jis pristatė savo įkurtą muziejų ir demonstravo senoviškas skiedrų drožimo stakles. Jomis išdrožti savo skiedrą tąsyk susigundė ne vienas šventės dalyvis. Tačiau šįkart plačiau – apie G. Čekausko įkurtą etnografinį muziejų, ko gero, sukaupusį daugiausia medžio apdirbimo įrankių visoje Lietuvoje…