www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

Kovo 3 dienos „Suvalkietyje“ skaitykite:

 

Antanavo pagrindinė mokykla veikia seniūnijos centre.

 

Ar  reorganizuos  Antanavo  mokyklą?
Verda aistros dėl Kazlų Rūdos savivaldybės Antanavo pagrindinės mokyklos likimo. Nors savivaldybės mokyklų tinklo pertvarkos plano 2016–2020 m. projekte nenumatyta ją naikinti, bet mokyklos likimas kabo ant plauko. Į redakciją kreipėsi dalis mokinių tėvų ir išsakė savo nuomonę.

 

 

Pernai dar šiaip taip „kvėpavusi“ šiemet Marijampolės miesto pirtis galutinai „užduso“.

 

 

„Ežeran  pirtis  nuvirto…“
Nesupraskite tiesiogiai – citata iš dainelės tik tam, kad būtų linksmiau. Juolab kad Marijampolėje ežerų nėra, o vieša ir tikra pirtis, į kurią einama ne padrybsoti ar pasikaitinti, bet ir apsišvarinti kūną, vienintelė. Stovi ji ne prie vandens telkinio, bet senųjų miesto kapinių pašonėje, Varpo gatvėje. Pagal dabartinę būklę tokia kaimynystė jai pati tinkamiausia: pernai dar šiaip taip „kvėpavusi“ prasidėjus naujiesiems galutinai „užduso“. Mandagiai prisitaikė prie kaimynų.

 
Merui V. Braziui „Sūduvos“ klubo prezidentas V. Murauskas įteikė marškinėlius su žaidėjų parašais. Dešinėje – vyr. treneris A. Veselinovičius.

 

 

Čempionato  starto  išvakarėse  „Sūduvos“  futbolo  komanda  prisistatė  visuomenei
Lietuvos A lygos naujo čempionato starto išvakarėse visiškai suformuota ir sezonui pasiruošusi „Sūduvos“ komanda prisistatė visuomenei.

 

Tokį vaizdą pamatysime dar negreitai – tad paganykime akis. Ir prisiminkime: paukščiai, taip anksti parskrendantys, ieško namų. Ar jau pagalvojome apie juos?

 

Kovas  vasario vandenis  sutraukia…
Tai – iš liaudies meteorologijos, ilgametės praktiškos patirties. Sakoma šiek tiek kitaip: „Jei vasaris vandenį paleidžia – kovas sutraukia“, turint omenyje tai, kad vasaris būdavęs tvirtas žiemos mėnuo, o jei vandenimis teška, kovą didelės šilumos nelauk, dar gerokai šals…

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika