www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

Kovo 31 dienos „Suvalkietyje“ skaitykite:

* * *

 

 

Protestavo  pieno  gamintojai
Vilniuje vakar į protesto akciją rinkosi pieno gamintojai. Ūkininkai, sostinėje žadėję pražygiuoti prospektu su karvėmis, tokių planų atsisakė ir karves paliko namuose. Karves simbolizavo ant neštuvų nešamas karvės skeletas, apkaišytas žvakutėmis. Į mitingą susirinko apie 1,5 tūkst. ūkininkų iš visos Lietuvos.

 

I. Abraitienė neslepia, kad Kalvarijos seniūnijoje didžiausia problema – lėšų trūkumas ir prasti keliai.

 

 

Laikinoji  seniūnė  dirbti  pradėjo atsikovojusi  nurėžtas  lėšas
Jau trečias mėnuo, kai maždaug pusketvirtų metų nuolatinio vadovo neturėjusiai Kalvarijos seniūnijai vadovauja kalvarijietė Irena Abraitienė. ..

 

 
„Voicelet“ Augusto gyvenimą apvertė aukštyn kojom. Gamindamas apyrankes vaikinas suprato, kad nori gilintis į informacinių technologijų mokslus.

 

 

Kaip  garsas  virto apyranke,  kuri uždirba  pinigus
Marijampoliečiui Augustui Berneckui dar tik 20 metų, tačiau vaikinas jau žino, ką reiškia pinigus užsidirbti pačiam. Ir ne šiaip kažkur uždarbiaujant, o dirbant savo paties įkurtoje darbo vietoje.

 

 

Nuotrauka gauta labai slapta: muziejininkas Laurynas demonstruoja, kaip atrodo įprastas margutis, o kaip...

 
Pagaliau:  tikroji  miesto  pradžios  ir  jo  simbolio  istorija
…Seniai seniai, ten, kur į Šešupę atsiremia dabartinė Alyvų gatvelė ir aplink išsiraizgė daugybė kitų, palei upę iki pat Kvietiškio buvo tuščias laukas, per jį ėjo kelias iš didelio ir gražaus dvaro į miestelį.

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika