Dalį „Suvalkiečio“ žinių ir naujienų galima skaityti naujienų dalijimosi platformoje etaplius.lt, pasirinkus Marijampolės regioną.

 


Pažinimo laboratorija 2020

Jau galite užsiprenumeruoti „Suvalkietį“ neišeidami iš namų.

Taip pat galite užsakyti skelbimą, sveikinimą ar užuojautą.

 

Liepos 26 dienos „Suvalkietyje“ skaitykite:

Ūkininkai Raimundas Kazakevičius ir Mindaugas Vaišnys gavo Žemės ūkio konsultavimo tarnybos padėkas už dalyvavimą pamokoje.

 

Ūkininkai  mokėsi  taisyklingai  arti
Marijampolės žemės ūkio konsultavimo tarnybos biuras kartu su Marijampolės savivaldybe ir įmone „Dotnuva Baltic“ kvietė ūkininkus į arimo pamoką. Žemdirbiai buvo supažindinti su Lietuvoje galiojančiais arimo reikalavimais, mokėsi arti taisyklingas vagas….

 

 
Nusikaltimus padariusių asmenų skaičius Marijampolėje auga.

 

Marijampolė  – nauja  nusikaltimų  sostinė ar  vis  saugesnis  miestas?
2015 metais Marijampolės savivaldybėje užregistruota daugiau asmenų, įtariamų padarius nusikalstamą veiką, nei ankstesniais metais. Pasak Statistikos departamento paskelbtų duomenų, kaltinimai dėl įtarimo padarius nusikalstamą veiką buvo pareikšti 612 asmenų. Iš viso Marijampolės savivaldybėje pernai buvo ištirtos 1156 nusikalstamos veikos…

 
Voveraitės vilioja grybautojus...

 

Kur  grybų  tiltai?
Baigiasi liepa, šiemet buvusi labai, o gal – net per daug „lietuviška“. Žinome, kad ji turi būti lietinga. Tačiau tokia vėsi… Būtent vėsa šią liepą tapo nuolatine gamtos būsena…

 

 
Gandrų lizdai šiemet tuštesni, bet jaunikliai jau drąsiai skraido...

 

Vasara  Žuvinte  ne  visiems  dosni
Žuvinto apylinkėse, kaip ir pernai, vasaros pirmoji pusė išpuolė neįprastai sausa. Gal besikeičiantis klimatas, o gal kintantis ūkininkavimas didžiausios šalies pelkės ir ežero kaimynystėje nulėmė akivaizdžius rezervato gyvosios gamtos pokyčius.

 

 

Komentarai baigti.

Jau galite užsiprenumeruoti „Suvalkietį“ neišeidami iš namų.

Taip pat galite užsakyti skelbimą, sveikinimą ar užuojautą.