www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

Rugsėjo 27 dienos „Suvalkietyje“ skaitykite:

Šventindamas bendruomenės namus Šeštokų klebonas E. Naujalis linkėjo, kad juos aplenktų nelaimės, o kaimo žmonės į juos rinktųsi tik džiugiomis progomis.

 

 

Šventė Naujienoje: atidaryti atstatyti bendruomenės namai
Šeštadienį Marijampolės savivaldybėje, Liudvinavo seniūnijos Naujienos kaime, atidaryti prieš ketverius metus niekdarių tyčia sudegintų bendruomenės namų vietoje iškilę nauji, net šiek tiek erdvesni nei buvo bendruomenės namai…

 
Iniciatyvą „Vardai“ į Marijampolę perkelti sumaniusi Viktorija Vitkauskaitė pastebėjo, kad vienas dalykas – žinoti faktą, jog buvo išžudyta didžioji dauguma Marijampolėje gyvenusių žydų, kitas – išgirsti, kad žuvo konkretus žmogus, jo šeimos nariai.

 

 

Sinagogoje skambėjo holokausto aukų vardai
Žydų genocido diena Marijampolėje rugsėjo 23-ąją buvo pradėta minėti tradiciškai – Šešupės slėnyje, prie paminklo holokausto aukoms surengta atminties valanda „Paskutinė kelionė“.

 
Girinukas ir regioninio parko direktorius Nerijus Paškauskas sveikina žygio dalyvius ir kviečia į kelionę.

 

 

Apie Vištytį žinote viską? Oi, klystate… 
Jeigu jau tiksliai – ne tiek apie patį žavų miestelį, kuris nebuvėlį paperka išskirtinumu, kiek apie jo apylinkėse slypinčius laiko, gamtos (o gal ir dar kažkieno…) sukurtus objektus, reiškinius – ir mažus stebuklus, atsiveriančius tiktai tam, kas atėjo gerų ketinimų, smalsumo bei noro pažinti šį kraštą vedamas.

 
Egidijus Lovkis po Mišių dalijo atšvaitus ir lankstinukus.

 

 

Nelaimių keliuose prevencija turi tapti kiekvieno svarbiausiu tikslu
Sekmadienį Lietuvoje paminėta keliaujančiųjų ir vairuotojų diena. Keliaujančiųjų ir vairuotojų dieną 2009-aisiais paskelbė Lietuvos vyskupų konferencija.

 

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika