www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

Sausio 14 dienos „Suvalkietyje“ skaitykite:

Susikaupimo akimirka prisimenant: Rimanto Juknevičiaus tėvai, bėgimo dalyviai ir organizatoriai.

 

 

Atmintis – tarsi neužmirštuolių jūra…
Ir šiais metais liepsnojo atminimo laužai, tragiškosios dienos rytą daugybėje langų mirguliavo žvakių liepsnelės: akcijos „Atmintis gyva, nes liudija“ dalyvių vis daugėja…

 

Pavasarį atsėdami iššalusius žiemkenčius ūkininkai tikėjosi, kad vasarojaus derlius kompensuos patirtus nuostolius, tačiau jų viltis nuplovė rugpjūčio lietūs.

 

 

2016-ieji žemdirbiams buvo iššūkių ir vilčių metai
Pasibaigus vieniems ir prasidėjus kitiems metams, aptariame kokie buvo praėjusieji. Svarstome, ką jie atnešė gero, o ką blogo, kuo mus apdovanojo ir kokius išbandymus skyrė. Žemdirbiams pastarieji metai nebuvo labai dosnūs. Teko atlaikyti gamtos skirtus išbandymus, pieno, grūdų bei mėsos supirkimo kainų svyravimus. Apie praėjusius metus, apie jų atneštus džiaugsmus ir skaudulius kalbėjomės su Marijampolės apskrities žemės ūkio bendrovių vadovais…
Pasaulyje Marijampolę garsinantys oreiviai Rokas ir Rimas Kostiuškevičiai.

 

 

Pagerbti mūsų miesto, mūsų šalies ambasadoriai
Iškilmingas geriausių praėjusių metų Marijampolės sportininkų ir jų trenerių pagerbimas šįkart surengtas Savivaldybės tarybos posėdžių salėje. „…Juk jie yra mūsų miesto, mūsų šalies ambasadoriai“, – taip apdovanojimams pristatyti sportininkai…

 
Vienoje iš pirmųjų Danutės Vaičiulienės nutapytų drobių – jos vaikystės sodas.

 

 

Apie svajonių darbą, beribę vaizduotę ir tolstančius siluetus
Marijampolietę Danutę VAIČIULIENĘ tikriausiai galima vadinti labai sėkmingo likimo moterimi. Talentinga tapytoja (tai Dievo dovana), kurianti savitus, dvasingus paveikslus, dvidešimt metų dirbanti svajonių darbą (tai jos atkaklumo rezultatas), dviejų dukrų mama ir dviejų anūkų močiutė, kartu su vyru Kostu puoselėjanti jaukius namus ir sauganti šeimos ramybę…

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika