www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

„Mėgautis tuo, ką darai“

Marius Čeponas neslepia, kad į tikslą eita mažais žingsneliais, prieš dešimtmetį įkurta bendrovė nuosekliai plėtė savo veiklą.
Marius Čeponas neslepia, kad į tikslą eita mažais žingsneliais, prieš dešimtmetį įkurta bendrovė nuosekliai plėtė savo veiklą.

Nuo vaikystės Marius susijęs su muzika. Mėgo groti būgneliais, bet kadangi Muzikos mokykloje tuomet jais groti nemokė, mokytojų įkalbintas pasirinko ir baigė smuiko klasę. Keletą metų grojo liaudiškos muzikos kapeloje „Giriniai obuolukai“, dainavo vaikų ir jaunimo chore „Vyturėlis“, vėliau – kameriniame chore „Suvalkija“. Po vidurinės mokyklos pasirinktos techninių mokslų studijos Kauno technikos universitete buvo susijusios su elektronika. Įgijęs telekomunikacijų specialybės bakalauro diplomą, Marius toliau tobulinosi – tęsė magistrantūros studijas, gilinosi į ultragarsą.
– Visada rūpėjo renginiai – kaip jie organizuojami, kokia scena, apšvietimas. Joje vaidinantys ar dainuojantys žmonės nebuvo taip svarbu. Dar vaikystėje namuose įsirengdavau sceną – susistatydavau taburetes vieną ant kitos, tarp jų užmesdavau užuolaidą, o tėčio senas prožektorius ją apšviesdavo, – į prisiminimus leidžiasi Marius.
Pamažu renginiai tapo laisvalaikio praleidimo būdu: diskotekos mokykloje, vėliau – renginiai klubuose, koncertų įgarsinimas, apšvietimas. Nuo mažesnių renginių pereita prie didelių švenčių. Prieš dešimtmetį Marijampolėje Marius Čeponas įsteigė bendrovę „Scenos servisas“, teikiančią profesionalias renginių įgarsinimo ir apšvietimo paslaugas. Dabar nė viena mieste vykstanti šventė neapsieina be profesionalios Mariaus komandos, kai ne tik pasirūpinama garso aparatūra, apšvietimo įranga, bet sumontuojama ir didžiulė scena.
Prieš penkerius metus UAB „Scenos servisas“ įsikūrė Vytauto g. 48B, kur kartu veikia ir muzikos instrumentų, įgarsinimo ir apšvietimo aparatūros parduotuvė.
– Idėja susirasti sėslesnę vietą ir įkurti muzikos prekių parduotuvę pasidalijo draugas. Tiesą sakant, pradžia nebuvo labai optimistiška – ką uždirbdavome iš renginių, tą investuodavome į prekes. Pradėjome nuo nulio: parduotuvė – rūsyje, patalpos nemažos, o sienos tuščios… Tačiau ėjome pirmyn ir dabar sukame galvas, kur ką padėti. Instrumentų gausa, asortimento įvairovė.
Bendrovė yra oficiali ir, pasak Mariaus, viena didžiausių Lietuvoje „Yamaha“ atstovių. Šios firmos prekių parduotuvėje daugiausia, o įvairūs instrumentai eksponuojami po vieną, kad žmogus turėtų iš ko pasirinkti. Skirtingų dydžių ir kokybės smuikai, klasikinės gitaros, gitarėlės, keturstygės ukulėlės, mušamieji, sintezatoriai, įvairūs priedai. Visais instrumentais čia pat parduotuvėje galima groti. Beje, čia priimami ir sugedę instrumentai – smulkesni darbai atliekami vietoje, sudėtingesniam remontui siunčiama į gamintojų servisus.

Parduotuvėje visi instrumentai prijungti, tad čia pat juos galima ir išbandyti.
Parduotuvėje visi instrumentai prijungti, tad čia pat juos galima ir išbandyti.

– Per darbo metus pastebėjome, kad kasmet paklausesni vis kitokie muzikos instrumentai. Tai, manau, priklauso nuo mokytojo, kuris kokiu instrumentu sudomina. Gana dažnai jie patys užsuka į parduotuvę, pasidomi, kokių instrumentų yra, daugiausia ir sukomplektuoja visa tai, ko mokiniui reikia, o vėliau jau atėję tėvai nuperka. Muzikuojančių žmonių nemažai apsilanko iš Kalvarijos, Kazlų Rūdos, Vilkaviškio.
Nors prekyba muzikos instrumentais pradžioje nebuvo pelninga, dabar, pasak Mariaus, abi veiklos – ir renginiai, ir prekyba – nenuostolingos.
– Veiklos yra visus metus. Nuo pavasario iki rudens, o ypač vasarą – renginiai, koncertai, šventės. Rudenį ir žiemą darbuojamės čia, parduotuvėje. Bendrovėje šiuo metu yra 3 nuolatiniai darbuotojai, šventėms suburiama pagal verslo liudijimus dirbanti komanda, – sako UAB „Scenos servisas“ direktorius Marius Čeponas.
Vaikystės svajonę pavertęs realybe vyras atviras:
– Iki to, kuo aš užsiimu ir ką pasiekiau mane atvedė nesiblaškymas. Kelyje buvo ne vienas bendramintis, bet jie „išaugo“ iš to, o aš vis tą patį darau. Apsilankę po dešimt metų nustemba, kiek pasiekta. Bet juk per metus nieko nebūna, greitai niekas nesigauna. Verslas – tai mėgavimasis tuo, ką darai. Į tikslą aš ėjau mažais žingsneliais ir jį pasiekiau.

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika