www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

Svajonę padėjo įgyvendinti užsispyrimas

Rinaldas Česnaitis daug talentų turinčiai ir atkakliai siekiančiai tikslo Gretai Lebedevai negailėjo patarimų ir per treniruotes, ir varžybose.
Rinaldas Česnaitis daug talentų turinčiai ir atkakliai siekiančiai tikslo Gretai Lebedevai negailėjo patarimų ir per treniruotes, ir varžybose.

– Sportas nuo vaikystės visada buvo šalimais – pati labai norėjau, o ir tėvai skatino sportuoti. Lankiau ir šokių repeticijas. Nuo pilnametystės pradėjau domėtis kūno rengyba. Į Marijampolę pas Rinaldą Česnaitį, kurį visi žino kaip patį geriausią trenerį Lietuvoje, atvažiuodavau kas savaitę, dažnai po du kartus, o prieš varžybas ir dažniau. Daug treniruodavausi savarankiškai Vilniuje. Mano tikslas buvo sustiprinti, sustangrinti kūną ir, priešingai negu kitoms merginoms, norinčioms numesti svorio, norėjosi kaip tik priaugti, nes tesvėriau vos 40 kilogramų. Treniruotėmis, tikslingu sportu ir mityba tobulindama savo kūną priaugau dešimtį kilogramų, pasikeitė ir išvaizda, – pasakoja Greta.
Greta ilgą laiką prioritetą teikė dainavimui, žinome ją, kaip grupės „Kitokios“ atlikėją. Dar buvo informatikos vadybos studijos Vilniaus universitete. Ir nuolatinės treniruotės. Su kitais Marijampolės kultūrizmo ir fitneso klubo „Tauras“ sportininkais mergina pradėjo važinėti į varžybas, kuriose jai visai neblogai sekėsi. Pirmoji sėkmė užsienyje aplankė tarptautinėse kultūrizmo ir fitneso varžybose „Grand Prix Oslas – 2013“ Norvegijoje, kur bikini kategorijoje iki 168 cm startavusiai Gretai Lebedevai teko trečioji vieta. Vilniaus miesto atvirose taurės varžybose 2013 m. bikini kategorijoje Greta iškovojo antrąją vietą. Tais pačiais metais IFBB federacijos Europos jaunimo ir senjorų bei moterų kultūrizmo ir fitneso čempionate Ispanijoje, kuriame dalyvavo per 30 šalių (400 atletų) moterų bikini kategorijoje Greta Lebedeva buvo vienuolikta. Tokio lygio varžybose, kuriose dalyvavo geriausi iš geriausiųjų, tai džiuginantis rezultatas. Ir tai tik dalis iš daugelio varžybų ir laimėjimų, apie kuriuos 27 metų sportininkė užsimena.
Besportuojant gimė svajonė – savo pavyzdžiu užkrėsti kitas merginas, padėti joms įgyvendinti savus tikslus. Viskas apsivertė aukštyn kojomis – dainavimas ir sportas tarsi susikeitė vietomis. Dabar, pasak Gretos, koncertai su grupe šiek tiek pristabdyti, o visas laikas skiriamas sportui.
– Aš labai džiaugiausi tuo, kad sportas, ilgai buvęs tik kaip hobis, dabar tapo mano profesija. Įgyvendinau savo svajonę – tapau trenere ir į darbą kasdien einu su šypsena, su meile, – sako Greta.
Asmenine kūno rengybos trenere įmonėje „The Muscle Makers Gym“ Vilniuje Greta dirba dar neseniai, tik pusmetis, bet sportuojančių merginų, moterų kolektyvas tiki trenere – ji pavyzdys, kaip reikia siekti savo tikslo.
– Aš visada sakau – nuolatinės treniruotės, suderinta mityba, savo tikslo siekimas duoda akivaizdų rezultatą, – tvirtai tiki savo pasirinkimu Greta Lebedeva. O paklausta, ar tikisi iš savo treniruojamų 17–44 metų moterų išugdyti profesionalias sportininkes, trenerė Greta visai nedvejodama sako: „Jei įžvelgčiau potencialą, neabejodama tą moterį vežčiau pas Rinaldą“.
Marijampolės kultūrizmo ir fit­neso klubo „Tauras“ vyriausiuoju treneriu Rinaldu Česnaičiu, kuris daugybę metų tituluojamas geriausiu Lietuvos treneriu, rengiant suaugusiųjų, jaunimo, jaunių ir jaunučių amžiaus grupių sportininkus, pasitiki dešimtys vyrų ir moterų, vaikinų ir merginų. 1997 m. Vidmanto Žiemio įkurto klubo sportininkai Lietuvos, Europos ir Pasaulio kultūrizmo ir fitneso čempionatuose pasiekia aukštų rezultatų ir į Marijampolė parveža garbingiausius apdovanojimus. Ne vienam sportas tapo startu į profesines aukštumas.

Ilgai buvęs tik hobis dabar sportas tapo Gretos profesija. Išvaizdžiai merginai tenka būti ir modeliu. Europos čempionate dalyvavusi Greta (antra iš kairės) džiaugėsi iškovota vienuolikta vieta.

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika