Dalį „Suvalkiečio“ žinių ir naujienų galima skaityti naujienų dalijimosi platformoje etaplius.lt, pasirinkus Marijampolės regioną.

 


Pažinimo laboratorija 2020

Jau galite užsiprenumeruoti „Suvalkietį“ neišeidami iš namų.

Taip pat galite užsakyti skelbimą, sveikinimą ar užuojautą.

 

Gruodžio 19 dienos „Suvalkietyje“ skaitykite:

Marijampolės garbės piliečio ženklu apdovanotas UAB „Mantinga“ valdybos pirmininkas K. Agentas, Švento Jurgio, Marijampolės globėjo ordinu – sporto centro „Sūduva“ sunkiosios atletikos treneris, Marijampolės savivaldybės tarybos narys A. Kirkliauskas, Švento Jurgio, Marijampolės globėjo medaliu – poetė ir muziejininkė Č. Jakštytė.

 

 

Padėkos vakare – apdovanojimai, gėlės, melodijos
Penktadienį Marijampolės kultūros centre vyko tradicinis padėkos vakaras, į kurį buvo pakviesti Marijampolės savivaldybės verslo bendruomenės, kultūros, švietimo, visuomeninių organizacijų atstovai, iškiliausi krašto menininkai, sportininkai, kurių profesinė veikla ir pasiekti rezultatais svariai prisidėjo ir prie Marijampolės vardo garsinimo, ir prie kasdienių bendruomenės, miesto, savivaldybės problemų sprendimo.

*

 

 

„Smalsučio“ pradinė mokykla atšventė 25-metį
Tai pirmoji Marijampolės pradinė mokykla, kuri pradžioje ir turėjo tokį vardą – 1-oji pradinė. Vėliau gavo „Smalsučio“ vardą. Penktadienį mokyklos bendruomenė kieme atšventė savo šventę kaip pridera – su tortais, balionais, klounu, žaidimais ir atrakcijomis.

 

Detalės, kurias pagamina UAB „CIE LT Forge Marijampolė“, skirtos išimtinai užsienio rinkai, t. y. automobilių gamintojams.

 

„Nuo ateinančių sausio dirbsime trimis pamainomis“
Jeigu vairuojate automobilį „Audi“, „Renault“, „Volkswagen“, „Dacia“ ar „Skoda“ „Fiat“, „Porche“, labai realu, kad jų „vidaus organuose“ esama ir marijampolietiškų pėdsakų – detalių, kurias pagamino mūsų mieste jau daugiau kaip dešimtmetį veikianti įmonė UAB „CIE LT Forge Marijampolė“. Tai – viena iš 90 stambios pasaulinės gamybinės grupės „CIE Automotive“ valdomų gamyklų. „CIE Automotive“ padaliniai veikia keturiuose žemynuose ir 15 valstybių, jai priklausančiose gamyklose dirba per 25 tūkst. darbuotojų, o metinė apyvarta pernai sudarė apie 2,9 mlrd. eurų.

Tituluotos biglių šeimos palikuonę kalytę Vegą Gitana Andriukaitienė įsigijo prieš pusantrų metų.

 

 

Bigliai – kaip hiperaktyvūs vaikai
Porelė biglių Mokolų mikrorajone sulaukia daug aplinkinių dėmesio. Aukštyn iškėlę uodegas baltais galiukais, „šypsodamiesi“ jie žygiuoja tik šeimininkės vedami, o atitrūkę pasileidžia į „medžioklę“.

 

Komentarai baigti.

Jau galite užsiprenumeruoti „Suvalkietį“ neišeidami iš namų.

Taip pat galite užsakyti skelbimą, sveikinimą ar užuojautą.