Dalį „Suvalkiečio“ žinių ir naujienų galima skaityti naujienų dalijimosi platformoje etaplius.lt, pasirinkus Marijampolės regioną.

 


Pažinimo laboratorija 2020

Jau galite užsiprenumeruoti „Suvalkietį“ neišeidami iš namų.

Taip pat galite užsakyti skelbimą, sveikinimą ar užuojautą.

 

Laikas, praleistas teatre, neabejoja, bus naudingas ir ateityje

Liza Zakuckaitė. Prie studijos veiklos prisijungė prieš metus. Mergina sako, kad iki tol, kol nebuvo „Naujos kartos“ narė, manė, jog visi aktoriai ir menininkai yra keistuoliai. Tačiau vieną dieną, visai atsitiktinai, niekieno neraginta ir neskatinta, pati užsimanė vaidinti ir prisijungti prie „Naujos kartos“.
– Nežinau iš kur tas noras atsirado, atrodo, kad mane čia kažkas traukė. Atėjau, buvau šiltai priimta, pabandžiau ir viskas taip patiko, kad nebenorėjau eiti atgal. Įsitikinau, kad teat­ras ir vaidyba – mano sritis. Visiškai rimtai svarstau studijuoti aktorystę, nors ir suprantu, kad lengva nebus. Dabar esame saugioje aplinkoje, visi gražiai sutariame, tačiau platesniuose vandenyse yra didelė konkurencija ir draugystės ten mažai. Esu tam pasiruošusi ir net jei kas nors nepavyktų rankų nenuleisčiau. Žinoma, nusiminčiau, tačiau bandyčiau toliau. Teatre aš atradau save, todėl neketinu jo lengvai paleisti, – ryžtingai kalbėjo mergina.

Gabija Januškevičiūtė.

Gabija Januškevičiūtė.

Gabija Januškevičiūtė. Mergina „Naujai kartai“ priklauso jau 2,5 metų. Į studiją ji atėjo norėdama apsižvalgyti, pamatyti, kaip teatro scena atrodo iš arčiau, nes kurį laiką buvo galvojusi apie kostiumo dizaino specialybę. Tačiau buvusios vadovės Justinos paraginta prisijungti prie komandos Gabija netrukus pradėjo vaidinti.
– Mane labai sužavėjo visi tie teatro pratimai ir buvimas ant scenos, galimybė perduoti emociją kitiems žmonėms. Netrukus supratau, kad aktoryste noriu užsiimti profesionaliau. Šiemet pradėjus lankyti 12 klasę galvojau, kad teatro veikla trukdys tinkamai pasiruošti egzaminams, todėl rudenį į studiją nusprendžiau nebegrįžti. Tačiau labai greitai supratau, kad be teatro negaliu ir pasiprašiusi naujų režisierių duoti man vaidmenį sugrįžau. Kadangi ketinu stoti į aktorinį, laikas, praleistas „Naujoje kartoje“, manau, man bus labai naudingas ruošiantis stojamiesiems egzaminams. Studija man duoda ne tik vaidybinės patirties, bet ir asmeninio tobulėjimo galimybę, supratimą, kas esu ir ko noriu, – mintimis dalijosi būsima aktorė Gabija.

 

Matas Bindokas.

Matas Bindokas.

Matas Bindokas. Studijai priklauso metus. Vaikinas savo ateities su aktoryste nesieja, tačiau teatras jam – svarbi gyvenimo dalis.
– Vieni lanko kažkokius būrelius, sportuoja, o aš vaidinu. Man tai – prasmingas laiko praleidimo būdas. Smagu būti tokios draugiškos bendruomenės dalimi, mes esame tarsi šeima. Tačiau ne tik tai yra vertinga. Aplinkiniai pastebi, kad pradėjęs vaidinti tapau drąsesnis, ryžtingesnis, garsiau kalbu, laisviau reiškiu savo mintis. Man, kaip žmogui, kaip asmenybei yra labai naudinga, nepaisant to, kad ir neketinu tapti profesionaliu aktoriumi, – paaiškino vaikinas.

Komentarai baigti.

Jau galite užsiprenumeruoti „Suvalkietį“ neišeidami iš namų.

Taip pat galite užsakyti skelbimą, sveikinimą ar užuojautą.