Dalį „Suvalkiečio“ žinių ir naujienų galima skaityti naujienų dalijimosi platformoje etaplius.lt, pasirinkus Marijampolės regioną.

 


Pažinimo laboratorija 2020

Jau galite užsiprenumeruoti „Suvalkietį“ neišeidami iš namų.

Taip pat galite užsakyti skelbimą, sveikinimą ar užuojautą.

 

Pirmas blynas – neprisvilęs (nuomonė)

Šeštadienį Marijampolėje įvyko Kultūros sostinės atidarymo renginys. Galima teigti, kad pirmas blynas nebuvo prisvilęs.
Gana gausiai J. Basanavičiaus aikštėje susirinkusius marijampoliečius ir miesto svečius sužavėjo 3D filmas ir muzikiniai fejerverkai, gražus buvo ir smilgininkų iš Klaipėdos pasirodymas.
Organizatoriai sako, kad filmas buvo kuriamas kelis mėnesius. Rezultatas pavykęs, juolab kad tokio reginio mūsų mieste iki šiol dar nebūta. Nemažai žmonių, dalyvavusių atidarymo renginyje, liko pasižiūrėti šio filmo dar kartą (jis buvo kartojamas dukart).
Nebloga idėja buvo ir susirinkusius sveikinusios istorinės asmenybės. Nedidelis minusas – tolėliau nuo veiksmo vietos stovėję žiūrovai nematė jų atvykimo karieta ar senoviniais automobiliais, girdėjo tik renginio vedėjo raginimą praleisti atvykusius iki scenos. Manau, transliacija dideliame ekrane būtų išsprendusi šią problemą.
Kai kuriuos žiūrovus, sprendžiant iš nugirstų komentarų, šiek tiek nuvylė monotoniška renginio pradžia su „daug kalbų, datų ir skaičių“. Pasigesta gal kažkokio muzikinio intarpo, gal kažko kito – apšildančio, nuteikiančio šventiškai. Vis dėlto teisybės dėlei galima pasakyti, kad tų iškilmingų kalbų šįkart tikrai nebuvo labai daug ir jos nebuvo neištveriamai ilgos, kaip kai kuriose kitose šventėse…
Reziumuojant galima pasakyti, kad atidarymo šventės būta tikrai neblogos. Tai optimistiškai nuteikia ir dėl kitų Kultūros sostinės renginių. O jų mieste planuojama daug ir ištisus metus.
Gintaras KANDROTAS

2018 01 23

Komentarai baigti.

Jau galite užsiprenumeruoti „Suvalkietį“ neišeidami iš namų.

Taip pat galite užsakyti skelbimą, sveikinimą ar užuojautą.