www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

Valstybė prasideda nuo žmogaus

Su vėliavomis išsirikiavo Liudvinavo seniūnijos bendruomenių pirmininkai ir seniūnaičiai.Liudvinavo miestelyje iškilmingas valstybės šimtmečio minėjimas prasidėjo šventomis Mišiomis parapijos bažnyčioje. Vidudienį į bendrą varpų gaudesį, švenčiant jubiliejinį valstybės gimtadienį, įsiliejo ir Liudvinavo šv. Liudviko bažnyčios varpas. Ant savanorių kapų senosiose miestelio kapinėse sužibo žvakės.
Gyventojai rinkosi į Liudvinavo kultūros centre vykusį šventinį koncertą „Čia mano tėvynė – brangi Lietuva“. Visi atvykusieji gavo po trispalvę vėliavėlę. Šventės režisierė ir vedančioji Vita Gvazdaitienė sveikino bendruomenę, susirinkusią į ypatingą minėjimą, ir kvietė kaip vieninga šeima pasidžiaugti Tėvynės gimtadieniu. Liudvinavo seniūnijos seniūnė Jolanta Maceikienė akcentavo, kad valstybė prasideda nuo žmogaus, nuo jo šeimos, namų, gimtojo miestelio. „Esame ypatingo istorinio įvykio liudininkai, tad išsaugokime prisiminimus apie valstybės šimt-mečio šventę ateities kartoms, savo vaikams, vaikaičiams“, – sakė ji. Seniūnijos vadovė sukvietė prie scenos seniūnaičius, bendruomenių pirmininkus ir visiems šimtmečio proga dovanojo po vėliavą. Anot jos, taip norėjosi pagerbti žmones, kurie daugelį metų bendruomenės gyventojų labui dirba be jokio atlygio.
Susirinkusiems šventinę programą dovanojo Liudvinavo teatras „Žalias sodas“, Marijampolės kultūros centro vaikų ir jaunimo folkloro ansamblis „Žolynukai“, Marijampolės profesinio rengimo centro ansamblis „Skraja“, dainininkė Neringa Nekrašiūtė, Želsvos tautinių šokių kolektyvas „Žaltytis“.
Loreta TUMELIENĖ
Ričardo PASILIAUSKO nuotrauka

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika