Dalį „Suvalkiečio“ žinių ir naujienų galima skaityti naujienų dalijimosi platformoje etaplius.lt, pasirinkus Marijampolės regioną.

 


Pažinimo laboratorija 2020

Jau galite užsiprenumeruoti „Suvalkietį“ neišeidami iš namų.

Taip pat galite užsakyti skelbimą, sveikinimą ar užuojautą.

 

Rugpjūčio 9 d. „Suvalkietyje“ skaitykite:

Naujoji bažnyčia iškils priešais kryžių.

 

Nauja bažnyčia Mokolų mikrorajone – ne tik vizijose
Pasikalbėti su Marijampolės Šventojo Jono Pauliaus II parapijos klebonu Mariumi Rudzinsku paskatino dvi priežastys. Pirmoji – noras sužinoti, kaip sekasi įgyvendinti sumanymą Mokolų mikrorajone, šalia Šv. Marijos Karalienės koplyčios, pastatyti naują bažnyčią. Antroji priežastis – pastaraisiais mėnesiais Marijampolėje sklandančios kalbos, kad klebonas Marius Rudzinskas po aštuonerių metų tarnystės palieka savo parapiją ir suka pasaulietišku keliu.

 

Baikerių klubo „Siena“ viceprezidentas sako, kad mokyti jam niekada nepabosta ir nuovargio jis nejaučia.

 

Motociklininkų rengimą Paulius vadina svajonių darbu
Paulius Šverčiauskas motociklininkų rengimo instruktoriumi dirba jau septinti metai. Net karščiausią vasaros dieną aikštelėje mokydamas mokinius motociklo vairavimo pagrindų, Paulius nesiskundė, kad sunku, kad per tokį karštį neįmanoma dirbti, nors mokinių jis turi nuo ankstyvo ryto iki vėlaus vakaro. Marijampolės baikerių klubo „Siena“ viceprezidentas sako, kad jam pasisekė. Dirba tai, ką pats labai mėgsta, kas yra jo hobis ir už tai dar gauna atlyginimą.

 

 

Gabrielė Klara Lelkaitė pateko tarp geriausių 18-os šalies abiturientų.

 

„Už mane yra daug protingesnių“
Tai šių metų brandos egzaminų sesijos žvaigždės Gabrielės Klaros Lelkaitės žodžiai. Ši Marijampolės Rygiškių Jono gimnazijos dabar jau buvusi abiturientė surinko keturis maksimalius įvertinimus (100 balų) iš keturių laikytų brandos egzaminų – lietuvių kalbos ir literatūros, anglų kalbos, matematikos ir biologijos.

 

 

* * *

 

 

Gal geriau nieko, negu šitaip…
Šiemečiai užsitęsę karščiai nualino augmeniją…

 

 

 

Komentarai baigti.

Jau galite užsiprenumeruoti „Suvalkietį“ neišeidami iš namų.

Taip pat galite užsakyti skelbimą, sveikinimą ar užuojautą.